fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Працівник Google презентував нову мову програмування — Logica

👨🏼‍💻 Pracivnyk Google prezentuvav novu movu programuvannja — Logica
Мова вже доступна для розробників.
Mova vže dostupna dlja rozrobnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мова програмування Logica. Співробітник Google представив нову мову програмування Logica з відкритим вихідним кодом (ліцензія Apache 2.0) під назвою Logica. Назву створили від слів Logic (Логіка) та Agregation (Агрегація). Це нова мова програмування після Yedalog, яку випустили раніше. Logica компілюється в SQL і доступна для запуску в Google BigQuery. Варто зазначити, що мова також підтримує механізми абстракції, яких немає в SQL. Розробники зазначають, що з новою мовою тестування запитів користувачів та інших задач стануть ще легшими. Читатйте також: 😎 Статистика GitHub за 2020 рік — яка найпопулярніша мова програмування. В Logica можна імпортувати модулі та повторно використовувати повторювані логічні блоки. Крім того, з новою мовою можна позбавитись від довгих запитів в SQL, які могли раніше забирати багато часу. З Logica можна використовуючи синтаксис математичної логіки висловлювань, а не англійську мову. Це дозволяє спростити вираз складних запитів і в цілому поліпшити класичний синтаксис програмування. Детальніше дізнатись про мову можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Мова програмування Logica

Співробітник Google представив нову мову програмування Logica з відкритим вихідним кодом (ліцензія Apache 2.0) під назвою Logica. Назву створили від слів Logic («Логіка») та Agregation («Агрегація»). Це нова мова програмування після Yedalog, яку випустили раніше.

Logica компілюється в SQL і доступна для запуску в Google BigQuery. Варто зазначити, що мова також підтримує механізми абстракції, яких немає в SQL. Розробники зазначають, що з новою мовою тестування запитів користувачів та інших задач стануть ще легшими.

Читайте також: 😎 Статистика GitHub за 2020 рік — яка найпопулярніша мова програмування

В Logica можна імпортувати модулі та повторно використовувати повторювані логічні блоки.

Крім того, з новою мовою можна позбавитись від довгих запитів в SQL, які могли раніше забирати багато часу. З Logica можна використовуючи синтаксис математичної логіки висловлювань, а не англійську мову. Це дозволяє спростити вираз складних запитів і в цілому поліпшити класичний синтаксис програмування.

Детальніше дізнатись про мову можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: