fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Триває хардфорк Berlin в мережі Ethereum: що потрібно знати

😎 Tryvaje hardfork Berlin v mereži Ethereum: ščo potribno znaty
В момент хардфорка Berlin тільки 74,6% нод були сумісні з оновленням.
V moment hardforka Berlin tiľky 74,6% nod buly sumisni z onovlennjam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хардфорк Berlin. У четвер, 15 квітня, у мережі Ethereum на блоці #12 244 000 відбувся харфорк Berlin. Ціна активу досягла історичного максимуму вище $2 460. 🤔 Що таке хардфорк Berlin?. . Згідно з аналітичними даними розробників, під час хардфорка Berlin тільки 74,6% нод були сумісні з оновленням. У клієнта Parity застарілі ноди, тому частка сумісних нод повинна бути більшою. На момент хардфорка ціни на газ у Gwei були помірними. Однак у версію Berlin не буде включено EIP-1559. Він спалює частини транзакційних комісій. Активація EIP-1559 запланована на липень в ході хардфорка London. Читатйте також: 🤩 Polygon подарує $40 млн майнерам ліквідності на Aave. Чому Берлін?. Розробники вирішили, що для оновлень вони будуть використовувати назви міст Devcon (конференція Ethereum для розробників, дослідників, мислителів і виробників). У Берліні проходив Devcon 0. Наступне оновлення буде називатися London, оскільки там проходив Devcon 1. Технічні характеристики хардфорка Berlin. В рамках хардфорку Berlin розробники впровадили чотири пропозиції щодо поліпшення роботи Ethereum: EIP-2565: знизиливартість газу ModExp; EIP-2929: збільшили вартість газу для SLOAD, * CALL, BALANCE, EXT * і, SELFEDESTRUCT, коли використовується вперше в угоді; EIP-2718: представили новий тип транзакцій; EIP-2930: додали тип транзакцій, який містить список доступу, адрес і ключів зберігання. Виникли проблеми. Наразі повідомили, що на блоці #12 244 294 є помилка з консенсусом, яка зачепила ноди OpenEthereum. Etherscan також наголошує, що помилка консенсусу торкнулася тільки цього клієнта, розробники намагаються все виправити. Велика частина мережі працює на клієнті Geth (82,6% всіх вузлів). Постачальники даних на зразок Etherscan і Coin Metrics в основному використовують OpenEthereum.

Хардфорк Berlin

У четвер, 15 квітня, у мережі Ethereum😎 Триває хардфорк Berlin в мережі Ethereum: що потрібно знати 1🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум на блоці #12 244 000 відбувся харфорк Berlin. Ціна активу досягла історичного максимуму вище $2 460.

🤔 Що таке хардфорк Berlin?

Хардфорк Berlin — це оновлення мережі Ethereum. Воно спрямоване на оптимізацію Gas — валюти, яка використовується для оплати транзакцій в блокчейні Ethereum.
Для забезпечення сумісності з оновленням в Berlin операторам вузлів потрібно оновити версію клієнта, яку вони використовують.

Згідно з аналітичними даними розробників, під час хардфорка Berlin тільки 74,6% нод були сумісні з оновленням.

хардфорк Berlin

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

У клієнта Parity застарілі ноди, тому частка сумісних нод повинна бути більшою.
На момент хардфорка ціни на газ у Gwei були помірними.

хардфорк Berlin

Однак у версію Berlin не буде включено EIP-1559. Він спалює частини транзакційних комісій. Активація EIP-1559 запланована на липень в ході хардфорка London.

хардфорк Berlin

Читайте також: 🤩 Polygon подарує $40 млн майнерам ліквідності на Aave

Чому Берлін?

Розробники вирішили, що для оновлень вони будуть використовувати назви міст Devcon (конференція Ethereum для розробників, дослідників, мислителів і виробників). У Берліні проходив Devcon 0. Наступне оновлення буде називатися London, оскільки там проходив Devcon 1.

Технічні характеристики хардфорка Berlin

В рамках хардфорку Berlin розробники впровадили чотири пропозиції щодо поліпшення роботи Ethereum:

  • EIP-2565: знизиливартість газу ModExp;
  • EIP-2929: збільшили вартість газу для SLOAD, * CALL, BALANCE, EXT * і, SELFEDESTRUCT, коли використовується вперше в угоді;
  • EIP-2718: представили новий тип транзакцій;
  • EIP-2930: додали тип транзакцій, який містить список доступу, адрес і ключів зберігання.

хардфорк Berlin

Виникли проблеми

Наразі повідомили, що на блоці #12 244 294 є помилка з консенсусом, яка зачепила ноди OpenEthereum.

Etherscan також наголошує, що помилка консенсусу торкнулася тільки цього клієнта, розробники намагаються все виправити.

Велика частина мережі працює на клієнті Geth (82,6% всіх вузлів). Постачальники даних на зразок Etherscan і Coin Metrics в основному використовують OpenEthereum.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: