fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 TRON наздогнала Ethereum за обсягом стейблкоїна USDT — дослідження

💰 TRON nazdognala Ethereum za obsjagom stejblkoїna USDT — doslidžennja
Стейблкоїн USDT мережі TRON має 290,5 тис. активних адрес, а стейблкоїн Ethereum 110,6 тис.
Stejblkoїn USDT mereži TRON maje 290,5 tys. aktyvnyh adres, a stejblkoїn Ethereum 110,6 tys.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майже наздогнали. Кількість Tether, запущеного в мережі TRON (USDT_TRX), наздоганяє кількість Tether, запущеного на Ethereum (USDT_ETH). Це стало відомо з щотижневого дослідження аналітиків CoinMetrics. Таким чином, мережа TRON посилює свою присутність на ринку стейблкоїнів. Згідно з результатами дослідження, станом на неділю, 11 квітня 2021 року існує 21 млрд USDT_TRX в порівнянні з 23,42 млрд USDT_ETH. На момент написання новини, на USDT_ETH припадає близько 51,5% сукупної частки пропозиції цих двох валют. Це зображено на діаграмі, яка представлена нижче. Різне використання. Однак, в CoinMetrics підкреслюють, що попри схожі обсяги, USDT_ETH і USDT_TRX, ймовірно, використовуються по-різному. USDT_ETH використовується для відносно великих переказів, тоді як USDT_TRX зазвичай використовується для невеликих транзакцій. Так, CoinMetrics надала графік на момент публікації дослідження, в якому зазначено, що середній розмір переказу USDT_TRX становить близько $263. А розмір транзакції USDT_ETH становить $1498, тобто практично в 5,5 раза більше, ніж у випадку з TRON. Такий розрив обумовлюється тим, що в мережах TRON і Ethereum різні комісії. Читатйте також: 🤔 Напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq: що потрібно знати (оновлено). TRON випередив Ethereum по одному показнику. У CoinMetrics заявляють, що USDT_TRX також випередив USDT_ETH з точки зору щоденних активних адрес. Станом на 13 квітня USDT_TRX має 290,54 тис. активних адрес в порівнянні з 110,65 тис. для USDT_ETH.
Реклама 👇 Замовити

Майже наздогнали

Кількість Tether, запущеного в мережі TRON (USDT_TRX), наздоганяє кількість Tether, запущеного на Ethereum (USDT_ETH). Це стало відомо з щотижневого дослідження аналітиків CoinMetrics. Таким чином, мережа TRON посилює свою присутність на ринку стейблкоїнів.

Згідно з результатами дослідження, станом на неділю, 11 квітня 2021 року існує 21 млрд USDT_TRX в порівнянні з 23,42 млрд USDT_ETH.

На момент написання новини, на USDT_ETH припадає близько 51,5% сукупної частки пропозиції цих двох валют. Це зображено на діаграмі, яка представлена нижче.

💰 TRON наздогнала Ethereum за обсягом стейблкоїна USDT — дослідження 1

Різне використання

Однак, в CoinMetrics підкреслюють, що попри схожі обсяги, USDT_ETH💰 TRON наздогнала Ethereum за обсягом стейблкоїна USDT — дослідження 2🤩 Альткоїни як різновид криптовалют і USDT_TRX, ймовірно, використовуються по-різному.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

USDT_ETH використовується для відносно великих переказів, тоді як USDT_TRX зазвичай використовується для невеликих транзакцій.

Так, CoinMetrics надала графік на момент публікації дослідження, в якому зазначено, що середній розмір переказу USDT_TRX становить близько $263. А розмір транзакції USDT_ETH становить $1498, тобто практично в 5,5 раза більше, ніж у випадку з TRON.

USDT tron 2

Такий розрив обумовлюється тим, що в мережах TRON і Ethereum різні комісії.

Читайте також: 🤔 Напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq: що потрібно знати (оновлено)

TRON випередив Ethereum по одному показнику

У CoinMetrics заявляють, що USDT_TRX також випередив USDT_ETH з точки зору щоденних активних адрес.

USDT tron 3

Станом на 13 квітня USDT_TRX має 290,54 тис. активних адрес в порівнянні з 110,65 тис. для USDT_ETH.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: CoinMetrics

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: