fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✌🏻 Екосистема Cardano запустить мову програмування для смартконтрактів

✌🏻 Ekosystema Cardano zapustyť movu programuvannja dlja smartkontraktiv
З використанням Plutus користувачі зможуть прискорити зростання NFT на базі блокчейну Cardano.
Z vykorystannjam Plutus korystuvači zmožuť pryskoryty zrostannja NFT na bazi blokčejnu Cardano.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нативна мова Plutus. Екосистема Cardano отримала підтримку нативної мови програмування Plutus для смартконтрактів. Про це розробники повідомили у своєму блозі. Згідно з анонсом, Plutus матиме три концепції: Розширена модель виведення невитрачених транзакцій UTXO (EUTXO); Plutus Core — ончейн складова Plutus; платформа додатків Plutus (PAF) — це автономна частина Plutus, яка забезпечує взаємодію зі смартконтрактами. Оффчейн-код написаний на Haskell, а смартконтракти Plutus фактично є програмами Haskell. Читатйте також: 🤩 Європейський інвестиційний банк планує продавати облігації на блокчейні. Попрацювали над оптимізацією транзакцій. Як заявляють в блозі, успіх або невдача перевірки транзакції залежить тільки від самої транзакції і її вхідних даних, а не від чого-небудь ще в блокчейні. Як наслідок, дійсність транзакції може бути перевірена поза мережею, перш ніж транзакція буде відправлена ​​в блокчейн. Транзакція все одно може завершитися помилкою, якщо якась інша транзакція одночасно споживає введення, яке очікує транзакція. Однак, якщо всі введення все ще присутні, транзакція гарантовано завершиться успішно. Розробники підкреслюють, що це контрастує з моделлю на основі облікового запису Ethereum, де транзакція може завершитися невдало під час виконання сценарію. Вони повідомляють, в EUTXO такого ніколи не трапиться. Також очікується, що з використанням Plutus користувачі зможуть прискорити зростання невзаємозамінних токенів на базі блокчейну Cardano. Коли очікувати. У блозі повідомляється, що закрите тестування Plutus почнеться в травні та завершиться в червні. Взяти участь в тестуванні зможуть розробники блокчейну тільки за попередньою заявкою.
Реклама 👇 Замовити

Нативна мова Plutus

Екосистема Cardano отримала підтримку нативної мови програмування Plutus для смартконтрактів. Про це розробники повідомили у своєму блозі.

Згідно з анонсом, Plutus матиме три концепції:

  • Розширена модель виведення невитрачених транзакцій UTXO (EUTXO);
  • Plutus Core — ончейн складова Plutus;
  • платформа додатків Plutus (PAF) — це автономна частина Plutus, яка забезпечує взаємодію зі смартконтрактами.

Оффчейн-код написаний на Haskell, а смартконтракти Plutus фактично є програмами Haskell.

Читайте також: 🤩 Європейський інвестиційний банк планує продавати облігації на блокчейні

Попрацювали над оптимізацією транзакцій

Як заявляють в блозі, успіх або невдача перевірки транзакції залежить тільки від самої транзакції і її вхідних даних, а не від чого-небудь ще в блокчейні. Як наслідок, дійсність транзакції може бути перевірена поза мережею, перш ніж транзакція буде відправлена ​​в блокчейн.

Транзакція все одно може завершитися помилкою, якщо якась інша транзакція одночасно споживає введення, яке очікує транзакція. Однак, якщо всі введення все ще присутні, транзакція гарантовано завершиться успішно.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Розробники підкреслюють, що це контрастує з моделлю на основі облікового запису Ethereum, де транзакція може завершитися невдало під час виконання сценарію. Вони повідомляють, в EUTXO такого ніколи не трапиться.

Також очікується, що з використанням Plutus користувачі зможуть прискорити зростання невзаємозамінних токенів✌🏻 Екосистема Cardano запустить мову програмування для смартконтрактів 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени? на базі блокчейну Cardano.

Коли очікувати

У блозі повідомляється, що закрите тестування Plutus почнеться в травні та завершиться в червні. Взяти участь в тестуванні зможуть розробники блокчейну тільки за попередньою заявкою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: iohk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: