fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Іноземним університетам дозволили відкривати свої філії в Україні

🤓 Inozemnym universytetam dozvolyly vidkryvaty svoї filiї v Ukraїni
Однак діятимуть певні обмеження.
Odnak dijatymuť pevni obmežennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Іноземні університети в Україні. Нещодавно Кабінет міністрів дозволив найбільшим університетам, інститутам та іншим закладам вищої освіти відкривати свої філії в Україні. Вони працюватимуть з дозволів, які видаватиме Міністерство освіти та науки. Аби отримати дозвіл, необхідно бути вище 3 000 місця в міжнародних рейтингах якості освіти, як наприклад: The Times Higher Education World University Rankings чи QS World University Rankings. Варто зазначити, що багато українських університетів також посідають досить високо у рейтингах — Львівська політехніка займає 501-600 місце у рейтингу за версією Times. Щоб стати на крок ближче до Європейського Союзу, ми відкриваємо нові кордони. Тож відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Пресслужба МОН. . Однак, є деякі обмеження. Іноземні університети не можуть відкривати філії якщо вони належать: Читатйте також: 👩🏼‍🎓 Дослідження: які найпопулярніші професії серед студентів України. юридичним особам з іноземними інвестиціями країни-агресора; юридичним особам, зареєстрованих на території країни-агресора; юридичним особам, кінцевим бенефіціарним власником яких є резидентом країни-агресора. Філії можна буде відкривати у всіх містах України, крім Києва, Харкова, Львова, Дніпра й Одеси.
Реклама 👇 Замовити

Іноземні університети в Україні

Нещодавно Кабінет міністрів дозволив найбільшим університетам, інститутам та іншим закладам вищої освіти відкривати свої філії в Україні. Вони працюватимуть з дозволів, які видаватиме Міністерство освіти та науки.

Аби отримати дозвіл, необхідно бути вище 3 000 місця в міжнародних рейтингах якості освіти, як наприклад: The Times Higher Education World University Rankings чи QS World University Rankings. Варто зазначити, що багато українських університетів також посідають досить високо у рейтингах — Львівська політехніка займає 501-600 місце у рейтингу за версією Times.

Щоб стати на крок ближче до Європейського Союзу, ми відкриваємо нові кордони. Тож відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти

Пресслужба МОН

Однак, є деякі обмеження. Іноземні університети не можуть відкривати філії якщо вони належать:

Читайте також: 👩🏼‍🎓 Дослідження: які найпопулярніші професії серед студентів України
  • юридичним особам з іноземними інвестиціями країни-агресора;
  • юридичним особам, зареєстрованих на території країни-агресора;
  • юридичним особам, кінцевим бенефіціарним власником яких є резидентом країни-агресора.

Філії можна буде відкривати у всіх містах України, крім Києва, Харкова, Львова, Дніпра й Одеси.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: