fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 ZEE збільшився в 5 разів і досяг нового ATH: приєднуйтеся до Probit Exclusive і отримуйте 50% знижку

🔺 ZEE zbiľšyvsja v 5 raziv i dosjag novogo ATH: pryjednujtesja do Probit Exclusive i otrymujte 50% znyžku
Не пропустіть цей шанс придбати ZEE з низькою точкою входу, бо агрегатор DEX готується до великих пульсацій на просторі Defi із загальним обсягом транзакцій до $7B на 30 березня
Ne propustiť cej šans prydbaty ZEE z nyźkoju točkoju vhodu, bo agregator DEX gotujeťsja do velykyh puľsacij na prostori Defi iz zagaľnym obsjagom tranzakcij do $7B na 30 bereznja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Весь TVL простір DeFI оцінюється в $50B, DEX становить величезний шматок в $19B TVL, при цьому обсяг торгів у першому кварталі вже потроївся ніж у 4 кварталі 2020 року, ґрунтуючись на останньому щоквартальному огляді CoinDesk. Фактично, в число 2-х кращих dapps, заснованих на активності користувачів, входять як DEX, включаючи Uniswap, так і PancakeSwap, які можуть похвалитися сукупною базою користувачів, що перевищує 100,000. На перший погляд, DEX уявляється життєздатним рішенням для прихильників не твої ключі, не твої монети, завдяки їхній здатності сприяти повністю бездоганним операціям, зберігаючи при цьому конфіденційні дані виключно в руках своїх анонімних користувачів. Однак вони стикаються з великою кількістю проблем, включаючи розрізнену ліквідність і вкрай обмежену масштабованість через величезний обсяг протоколів, розкиданих по всьому простору, а також непередбачувані газові збори через часто обмежену мережу Ethereum. Саме ці ключові питання Zeeswap вирішує за допомогою сукупного протоколу DEX і доступу до API для таких інститутів, як хедж-фонди, щоб потрапити в цей ринок і оптимізувати ліквідність, водночас як платформа надає користувачам безгазові і безкоштовні угоди та помякшує некеровані тактики, такі як фронтові та газові війни. Zeeswap також інтегрував одне з рішень для масштабування верхнього рівня 2 в Polygon, щоб запустити ZeeDO, повністю децентралізовану платформу для збору коштів, схожу на IDO, яка демократизує широку участь у перспективних блокчейн проєктах за допомогою унікальної лотерейної системи, в якій може брати участь будь-який охочий, поставив ZEE на стекінг. Загальний розпродаж ZEE вартістю 0.6 став першою дебютною пропозицією на ZeeDO, і з того часу токен швидко піднявся з недавнім ATH до 3.30 долара 7 квітня. Не пропустіть цей шанс придбати ZEE з низькою точкою входу, бо агрегатор DEX готується до великих пульсацій на просторі Defi із загальним обсягом транзакцій до $7B на 30 березня. Ключові дати Початок підписки: 13 квітня 2021, 11:00 KST Кінець підписки: 16 квітня 2021, 11:00 KST Період розподілу: 16 квітня 2021, 16:00 KST Придбати ZEE за 50% знижкою.
Реклама 👇 Замовити

Весь TVL простір DeFI оцінюється в $50B, DEX становить величезний шматок в $19B TVL, при цьому обсяг торгів у першому кварталі вже потроївся ніж у 4 кварталі 2020 року, ґрунтуючись на останньому щоквартальному огляді CoinDesk. Фактично, в число 2-х кращих dapps, заснованих на активності користувачів, входять як DEX, включаючи Uniswap, так і PancakeSwap, які можуть похвалитися сукупною базою користувачів, що перевищує 100,000.

На перший погляд, DEX уявляється життєздатним рішенням для прихильників «не твої ключі, не твої монети», завдяки їхній здатності сприяти повністю бездоганним операціям, зберігаючи при цьому конфіденційні дані виключно в руках своїх анонімних користувачів.

🔺 ZEE збільшився в 5 разів і досяг нового ATH: приєднуйтеся до Probit Exclusive і отримуйте 50% знижку 1

Однак вони стикаються з великою кількістю проблем, включаючи розрізнену ліквідність і вкрай обмежену масштабованість через величезний обсяг протоколів, розкиданих по всьому простору, а також непередбачувані газові збори через часто обмежену мережу Ethereum.

Саме ці ключові питання Zeeswap вирішує за допомогою сукупного протоколу DEX і доступу до API для таких інститутів, як хедж-фонди, щоб потрапити в цей ринок і оптимізувати ліквідність, водночас як платформа надає користувачам безгазові і безкоштовні угоди та пом’якшує некеровані тактики, такі як фронтові та газові війни.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

ProBit

Безпечна крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Zeeswap також інтегрував одне з рішень для масштабування верхнього рівня 2 в Polygon, щоб запустити ZeeDO, повністю децентралізовану платформу для збору коштів, схожу на IDO, яка демократизує широку участь у перспективних блокчейн проєктах за допомогою унікальної лотерейної системи, в якій може брати участь будь-який охочий, поставив ZEE на стекінг.

🔺 ZEE збільшився в 5 разів і досяг нового ATH: приєднуйтеся до Probit Exclusive і отримуйте 50% знижку 2

Загальний розпродаж ZEE вартістю 0.6 став першою дебютною пропозицією на ZeeDO, і з того часу токен швидко піднявся з недавнім ATH до 3.30 долара 7 квітня.

Не пропустіть цей шанс придбати ZEE з низькою точкою входу, бо агрегатор DEX готується до великих пульсацій на просторі Defi із загальним обсягом транзакцій до $7B на 30 березня.

Ключові дати

  • Початок підписки: 13 квітня 2021, 11:00 KST
  • Кінець підписки: 16 квітня 2021, 11:00 KST
  • Період розподілу: 16 квітня 2021, 16:00 KST

Придбати ZEE за 50% знижкою

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

ProBit

Безпечна крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: ProBit

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: