fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Команда Tezos Ukraine запустила стартап-інкубатор для блокчейн-розробників

💰 Komanda Tezos Ukraine zapustyla startap-inkubator dlja blokčejn-rozrobnykiv
Програма безкоштовна та триватиме шість місяців. По закінченню програми Tezos Ukraine представить випускників як самостійну команду-учасника Tezos Blockchain Hackathon 2022.
Programa bezkoštovna ta tryvatyme šisť misjaciv. Po zakinčennju programy Tezos Ukraine predstavyť vypusknykiv jak samostijnu komandu-učasnyka Tezos Blockchain Hackathon 2022.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  9 квітня відбувся запуск стартап-інкубатора для нових блокчейн-розробників. Tezos Ukraine почав конкурсний відбір учасників. Tezos Ukraine хоче підготувати блокчейн-команди з основних технічних фахівців: frontend, backend, DevOps і smart-contract specialist. Вони зможуть самостійно працювати над блокчейн-проєктами, рости й розширюватися в залежності від вектора розвитку та сфери діяльності. За підсумками конкурсу Tezos Ukraine планує сформувати 2 команди по 4 фахівці рівня trainee або junior. Умови участі. Вільне володіння українською або російською мовами. Ініціатива Tezos Ukraine в першу чергу спрямована на розвиток місцевої спільноти, тому робоча мова проєкту — українська. Відвідування київського офісу Tezos Ukraine. Там команда буде проводити основні офлайн-активності інкубатора. Що далі. По закінченню програми Tezos Ukraine представить випускників як самостійну команду-учасника Tezos Blockchain Hackathon 2022. Участь в хакатоні — це можливість прокачати отримані знання, а також виграти стартовий капітал для стартапу. Крім того, призери хакатону продемонструють свої здібності і амбіції перед ключовими блокчейн-комюніті світу. А це — перший крок до контракту та працевлаштування.

9 квітня відбувся запуск стартап-інкубатора для нових блокчейн-розробників. Tezos Ukraine почав конкурсний відбір учасників.

Tezos Ukraine хоче підготувати блокчейн-команди з основних технічних фахівців: frontend, backend, DevOps і smart-contract specialist. Вони зможуть самостійно працювати над блокчейн-проєктами, рости й розширюватися в залежності від вектора розвитку та сфери діяльності.

За підсумками конкурсу Tezos Ukraine планує сформувати 2 команди по 4 фахівці рівня trainee або junior.

Як взяти участь у відборі

Заповніть анкету, давши відповідь на вісім запитань.

Tezos Ukraine зв’яжеться з розробниками найближчим часом. Учасники повинні володіти українською чи російською та приїхати до Києва на час програми.

Умови участі

  1. Вільне володіння українською або російською мовами. Ініціатива Tezos Ukraine в першу чергу спрямована на розвиток місцевої спільноти, тому робоча мова проєкту — українська.
  2. Відвідування київського офісу Tezos Ukraine. Там команда буде проводити основні офлайн-активності інкубатора.

З чого складатиметься програма

У рамках шестимісячної програми учасники отримають теоретичні знання та практичні навички блокчейн-розробки. Вони будуть працювати над реальним проєктом в українській IT-компанії. Під час програми учасники отримають фінансову компенсацію, менторську підтримку і соціалізацію в IT-команді.

Також учасники пройдуть тренінги та курси для покращення навичок роботи в блокчейн-середовищі. Серед курсів: проєктний менеджмент, організаційний менеджмент, побудова команди та інші.

Бонус: на час навчання в інкубаторі Tezos Ukraine видасть учасникам MacBook Pro.

Що далі

По закінченню програми Tezos Ukraine представить випускників як самостійну команду-учасника Tezos Blockchain Hackathon 2022. Участь в хакатоні — це можливість прокачати отримані знання, а також виграти стартовий капітал для стартапу.

Крім того, призери хакатону продемонструють свої здібності і амбіції перед ключовими блокчейн-ком’юніті світу. А це — перший крок до контракту та працевлаштування.

Як взяти участь у відборі

Заповніть анкету, давши відповідь на вісім запитань.

Tezos Ukraine зв’яжеться з розробниками найближчим часом. Учасники повинні володіти українською чи російською та приїхати до Києва на час програми.

Поставити питання можна в Telegram-чаті Tezos Ukraine.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Теґи: стартап

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: