fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇯🇵 Японія пропонує встановити правила з «Великою сімкою» для CBDC

🇯🇵 Japonija proponuje vstanovyty pravyla z «Velykoju simkoju» dlja CBDC
Ця подія закладе основу для більш ефективних транскордонних платежів.
Cja podija zaklade osnovu dlja biľš efektyvnyh transkordonnyh plateživ.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Важливе повідомлення. Центральний банк Японії BOJ заявив у четвер, 8 квітня, про можливість встановити спільні правила щодо CBDC з шістьма основними центральними банками світу. Це стало відомо з інтервю головного розробника CBDC Казусіге Каміяма для Reuters. Роль CBDC для країн з різною економікою. Він сказав, що ця подія закладе основу для більш ефективних транскордонних платежів. Каміяма підкреслює, що роль CBDC різна для країн як зі стійкою, так і з економікою, що розвивається. Більш того, останні можуть використовувати CBDC для заповнення недоліків у своїй фінансовій інфраструктурі. Кращим рішенням буде розробити спільні правила для країн зі схожою економічною структурою . Казусіге Каміяма. Глава департаменту Банку Японії, який керує розробкою CBDC. Казусіге Каміяма зазначив, що бажано обговорити правила з шістьма іншими великими центральними банками, які входять до країн Великої сімки. Однак, наразі не відомо, що конкретно буде обговорюватися. BOJ входить до складу основних центральних банків Великої сімки. Вони спільно вивчають особливості цифрової валюти центральних банків (CBDC) та включають Федеральний резерв США та Європейський центральний банк. Нагадаємо, що редакція Na chasi вже повідомляла по те, що Центральний банк Японії запустив власну CBDC. Наразі триває перший етап тестування криптовалюти, який закінчиться в березні 2022 року. Ба більше, японський банк Sumitomo Mitsui запустив власний security token, якому призначили рейтинг а-1.
Реклама 👇 Замовити

Важливе повідомлення

Центральний банк Японії BOJ заявив у четвер, 8 квітня, про можливість встановити «спільні правила» щодо CBDC з шістьма основними центральними банками світу. Це стало відомо з інтерв’ю головного розробника CBDC Казусіге Каміяма для Reuters.

Роль CBDC для країн з різною економікою

Він сказав, що ця подія закладе основу для більш ефективних транскордонних платежів. Каміяма підкреслює, що роль CBDC різна для країн як зі стійкою, так і з економікою, що розвивається. Більш того, останні можуть використовувати CBDC для заповнення недоліків у своїй фінансовій інфраструктурі.

Кращим рішенням буде розробити спільні правила для країн зі схожою економічною структурою

Казусіге Каміяма, Глава департаменту Банку Японії, який керує розробкою CBDC

Казусіге Каміяма зазначив, що бажано обговорити правила з шістьма іншими великими центральними банками, які входять до країн «Великої сімки». Однак, наразі не відомо, що конкретно буде обговорюватися.

BOJ входить до складу основних центральних банків «Великої сімки». Вони спільно вивчають особливості цифрової валюти🇯🇵 Японія пропонує встановити правила з «Великою сімкою» для CBDC 1🏦 Що таке криптобанк? У чому різниця? центральних банків (CBDC) та включають Федеральний резерв США та Європейський центральний банк.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нагадаємо, що редакція Na chasi вже повідомляла по те, що Центральний банк Японії запустив🇯🇵 Японія пропонує встановити правила з «Великою сімкою» для CBDC 2💸 Японія планує протестувати власну криптовалюту власну CBDC. Наразі триває🇯🇵 Японія пропонує встановити правила з «Великою сімкою» для CBDC 3😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC перший етап тестування криптовалюти, який закінчиться в березні 2022 року. Ба більше, японський банк Sumitomo Mitsui запустив🇯🇵 Японія пропонує встановити правила з «Великою сімкою» для CBDC 4🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен власний security token, якому призначили рейтинг «а-1».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: