fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏳️‍🌈 Українські дизайнерки створили одяг на підтримку ЛГБТК+ спільноти 

🏳️‍🌈 Ukraїnśki dyzajnerky stvoryly odjag na pidtrymku LGBTK+ spiľnoty 
Речі даватимуть на тиждень, після чого їх треба передати іншим людям.
Reči davatymuť na tyždeń, pislja čogo їh treba peredaty inšym ljudjam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Колекція ЛГБТК+ одягу. Українські дизайнерки Bevza, Likovkskaya, Kseniaschnaider та рух Різні.Рівні презентували колаборацію на підтримку ЛГБТК+ спільноти в Україні. Це колекція одягу для тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. Кожна із дизайнерок створила одну унікальну річ для Колекції Рівності. Kseniaschnaider — джинсову куртку з фрагментами айдентики Різні.Рівні, Likovkskaya — вітрівку з елементами стилю Анрі Матіса та Кіта Гарінґа, Bevza — яскравий жилет, в’язаний з переробленого океанічного пластику. Якщо подивитися на жилет, він має у собі дві сторони, які роблять нас Різними та Рівними. З одного боку, різні — це стейтмент чітких барв. З іншого боку — меланж з тих самих кольорів нас поєднує, переплітає між собою, робить рівними. Ми всі взаємодіємо у цьому світі і, насправді, індивідуальність завжди невіддільна від спільності. Ми — унікальні та єдині водночас. Жилет в’язаний з переробленого поліестеру, пряжа виготовлена з пластикових пляшок. Для BEVZA здорове майбутнє для всіх нас — об’єднує. Світлана Бевза. дизайнерка. Мода підіймає глобальні теми. Я подумала: що для мене в мистецтві є дуже об’єднувальною картинкою? Відразу прийшов голову Матіс. Ми почали гратися з ним, але в якийсь момент мені не вистачило якоїсь глибини ідеології. І захотілося знайти ще одного яскравого митця, людину, яка багато говорила про обєднання, і багато робила. Так Гарнінґ та Матіс обєдналися в одній картинці, в одній ідеї, одній куртці. Лілія Літковська. дизайнерка. Читатйте також: 🏳️‍🌈 В Україні створили онлайн-платформу, яка допоможе прийняти ЛГБТ — ​Музей Прийняття. Як отримати речі. Одяг зможуть отримати всі, хто підтримує ЛГБТК+ та доєднається до руху. Аби отримати річ на тиждень, треба підтримати ЛГБТК+ спільноту на сайті та залишити свої контакти. Організатори проєкту випадково оберуть людей, яким надішлють речі. Через тиждень річ треба передати іншим, таким чином продовживши хвилю підтримки. Коли нам запропонували взяти участь в колаборації, ми сумнівалися чи погоджуватися. Адже думали, що ця ідея очевидна, щоб всоте про неї говорити. Але ми зрозуміли, що цей проєкт не просто для фешн-комюніті. Він для усіх людей, які прогресивні у своїх поглядах. А наш бренд якраз про це. Ми робимо це не тому, що це модно. Для нас — це стиль життя. Ксенія Шнайдер. дизайнерка. Детальніше. Кампейн колекції створили Synchrodogs — арт та фешн фотографи, які відомі своїми роботами для Louis Vuitton, Burberry, Kenzo, Vogue, Esquire та Harpers Bazaar, і отримали нагороду Best Fine Art photographer by Vogue Italy ‘16. Про проєкт. Різні.Рівні — це рух на підтримку рівності для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. У 2020 році випустили Маніфест Толерантності за участі багатьох відомих українських музикантів. У 2021 році запустили #різнірівні365 — щодня протягом року новий представник ЛГБТК+ розповідає свої історії в Instagram-сторіс проєкту.
Реклама 👇 Замовити

Колекція ЛГБТК+ одягу

Українські дизайнерки Bevza, Likovkskaya, Kseniaschnaider та рух «Різні.Рівні» презентували колаборацію на підтримку ЛГБТК+ спільноти в Україні. Це колекція одягу для тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Кожна із дизайнерок створила одну унікальну річ для Колекції Рівності. Kseniaschnaider — джинсову куртку з фрагментами айдентики Різні.Рівні, Likovkskaya — вітрівку з елементами стилю Анрі Матіса та Кіта Гарінґа, Bevza — яскравий жилет, в’язаний з переробленого океанічного пластику.

🏳️‍🌈 Українські дизайнерки створили одяг на підтримку ЛГБТК+ спільноти  1

Якщо подивитися на жилет, він має у собі дві сторони, які роблять нас Різними та Рівними. З одного боку, «різні» — це стейтмент чітких барв. З іншого боку — меланж з тих самих кольорів нас поєднує, «переплітає» між собою, робить «рівними». Ми всі взаємодіємо у цьому світі і, насправді, індивідуальність завжди невіддільна від «спільності». Ми — унікальні та єдині водночас. Жилет в’язаний з переробленого поліестеру, пряжа виготовлена з пластикових пляшок. Для BEVZA здорове майбутнє для всіх нас — об’єднує

Світлана Бевза, дизайнерка

Колекція складається з:

  • Gender-neutral — підходить для чоловіків, жінок, небінарних особистостей, квір-людей.
  • Universal sizes — куртки one size, жилет представлений у двох розмірах.
  • Zero-owner — у колекції немає власника.

🏳️‍🌈 Українські дизайнерки створили одяг на підтримку ЛГБТК+ спільноти  2

Мода підіймає глобальні теми. Я подумала: що для мене в мистецтві є дуже об’єднувальною картинкою? Відразу прийшов голову Матіс. Ми почали гратися з ним, але в якийсь момент мені не вистачило якоїсь глибини ідеології. І захотілося знайти ще одного яскравого митця, людину, яка багато говорила про об'єднання, і багато робила. Так Гарнінґ та Матіс об'єдналися в одній картинці, в одній ідеї, одній куртці

Лілія Літковська, дизайнерка
Читайте також: 🏳️‍🌈 В Україні створили онлайн-платформу, яка допоможе прийняти ЛГБТ — «​Музей Прийняття»

Як отримати речі

Одяг зможуть отримати всі, хто підтримує ЛГБТК+ та доєднається до руху. Аби отримати річ на тиждень, треба підтримати ЛГБТК+ спільноту на сайті та залишити свої контакти. Організатори проєкту випадково оберуть людей, яким надішлють речі. Через тиждень річ треба передати іншим, таким чином продовживши хвилю підтримки.

Коли нам запропонували взяти участь в колаборації, ми сумнівалися чи погоджуватися. Адже думали, що ця ідея очевидна, щоб всоте про неї говорити. Але ми зрозуміли, що цей проєкт не просто для фешн-ком'юніті. Він для усіх людей, які прогресивні у своїх поглядах. А наш бренд якраз про це. Ми робимо це не тому, що це модно. Для нас — це стиль життя

Ксенія Шнайдер, дизайнерка

Детальніше

Кампейн колекції створили Synchrodogs — арт та фешн фотографи, які відомі своїми роботами для Louis Vuitton, Burberry, Kenzo, Vogue, Esquire та Harper’s Bazaar, і отримали нагороду Best Fine Art photographer by Vogue Italy ‘16.

Про проєкт

Різні.Рівні — це рух на підтримку рівності для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. У 2020 році випустили Маніфест Толерантності за участі багатьох відомих українських музикантів. У 2021 році запустили #різнірівні365 — щодня протягом року новий представник ЛГБТК+ розповідає свої історії в Instagram-сторіс проєкту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: