fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 Facebook додаватиме спеціальні позначки, аби відрізняти жарти від справжніх новин

🤔 Facebook dodavatyme speciaľni poznačky, aby vidriznjaty žarty vid spravžnih novyn
Вже почали проводити перші тести.
Vže počaly provodyty perši testy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спеціальні позначки в Facebook. Facebook почав додавати спеціальні позначки до дописів, які відображаються у стрічці новин. З позначками можна буде зрозуміти, кому саме належить сторінка, аби не було неправильного сприйняття — сторінка посадової особи, фан-сторінка чи сатирична сторінка. Компанія повідомила, що вже почала тестувати нову функцію у США. Щоправда, у Facebook не пояснили, у чому саме доцільність цієї функції. Цілком імовірно, що через велику кількість інформації у мережі деякі користувачі не можуть фільтрувати новини. Часом це може призвести до негативних наслідків — починається масова дезінформація й навіть жартівливий допис можуть сприймати серйозно. Варто зазначити, що Facebook вже позначає ЗМІ, які повністю або частково перебувають під впливом уряду. Це попереджає, що джерело може мати упереджену інформацію, займатись пропагандою чи змінювати факти. Дезінформація у мережі може стати причиною масових заворушень, як це й було у Twitter з фейками про COVID-19. Соцмережі довелось навіть видаляти дописи із неправдивою інформацією. Читатйте також: 🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією. Контроль в Twitter. Нещодавно у компанії представили концепт для позначення твітів, що можуть нести дезінформацію про COVID-19. Ці відмітки відображатимуть, що допис може мати помилкове або неперевірене твердження, і спрямовуватимуть вас на точні ресурси, що мають інформацію про хворобу. Сайт, на який перенаправлятиме Twitter, надасть точні та перевірені дані про інформацію, що містилась в твіті. Ось саме, як виглядатимуть позначення на твітах: Також Twitter попереджатиме, якщо допис може суперечити правилам соцмережі щодо COVID-19. Це попередження сховає сам твіт, а щоб переглянути його вам потрібно буде спеціально натиснути на нього.
Реклама 👇 Замовити

Спеціальні позначки в Facebook

Facebook почав додавати спеціальні позначки до дописів, які відображаються у стрічці новин. З позначками можна буде зрозуміти, кому саме належить сторінка, аби не було неправильного сприйняття — сторінка «посадової особи», «фан-сторінка» чи «сатирична сторінка».

Компанія повідомила, що вже почала тестувати нову функцію у США. Щоправда, у Facebook не пояснили, у чому саме доцільність цієї функції. Цілком імовірно, що через велику кількість інформації у мережі деякі користувачі не можуть фільтрувати новини. Часом це може призвести до негативних наслідків — починається масова дезінформація й навіть жартівливий допис можуть сприймати серйозно.

Спеціальні позначки в Facebook

Варто зазначити, що Facebook вже позначає ЗМІ, які «повністю або частково перебувають під впливом уряду». Це попереджає, що джерело може мати упереджену інформацію, займатись пропагандою чи змінювати факти.

Дезінформація у мережі може стати причиною масових заворушень, як це й було у Twitter з фейками про COVID-19. Соцмережі довелось навіть видаляти дописи із неправдивою інформацією.

Читайте також: 🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією

Контроль в Twitter

Нещодавно у компанії представили концепт для позначення твітів, що можуть нести дезінформацію про COVID-19. Ці відмітки відображатимуть, що допис може мати помилкове або неперевірене твердження, і спрямовуватимуть вас на точні ресурси, що мають інформацію про хворобу.

Сайт, на який перенаправлятиме Twitter, надасть точні та перевірені дані про інформацію, що містилась в твіті. Ось саме, як виглядатимуть позначення на твітах:

🤔 Facebook додаватиме спеціальні позначки, аби відрізняти жарти від справжніх новин 1

Приклад позначення

Також Twitter попереджатиме, якщо допис може суперечити правилам соцмережі щодо COVID-19. Це попередження сховає сам твіт, а щоб переглянути його вам потрібно буде спеціально натиснути на нього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: