fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Криптофонди залучили рекордні $4,5 млрд в першому кварталі 2021 року — Coinshares

💸 Kryptofondy zalučyly rekordni $4,5 mlrd v peršomu kvartali 2021 roku — Coinshares
За даними Coinshares, біткоїн та Ethereum мали найбільший приплив у першому кварталі. 
Za danymy Coinshares, bitkoїn ta Ethereum maly najbiľšyj pryplyv u peršomu kvartali. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суттєвий ріст показників криптовалютних фондів. Приток у криптовалютних фондів за перший квартал досяг рекордних $4,5 млрд. Такі дані наводить компанія з управління цифровими активами Coinshares. У порівнянні з четвертим кварталом 2020 року показник виріс на 11% — тоді він досягав $3,8 млрд. У звіті вказується, що добовий обсяг торгівлі криптофондами зростає від $3,5 млрд до $11,6 млрд. Значення становить 6,7% від показника, що викликає довіру біткоїн-бірж. Читатйте також: 💪 Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг створив музичні NFT. Показники стабільності ринку. За даними Coinshares, біткоїн мав найбільший приплив у першому кварталі — $3,5 млрд. Другим за кількістю інвестицій став Ethereum — $765 млн. В понеділок, 5 квітня, криптовалютний сектор досяг найвищого піка в $2 трлн ринкової капіталізації, біткоїн становив понад $1 трлн та утримував цей рівень протягом цілого тижня. Криптофонди та активи. Згідно з даними Coinshares, сукупний обсяг активів, що перебувають під управлінням фондів, також зросли до піка в $59 млрд. Торік активи, що перебувають під управлінням сектору, сягнули 37,6 млрд доларів. До того ж Grayscale все ще є найбільшим менеджером цифрових валют з активами в $46,1 млрд, а CoinShares займає другу позицію і контролює близько $5,1 млрд. Також добовий обсяг торгів криптофондами зріс з $3,5 млрд до $ 11,6 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Суттєвий ріст показників криптовалютних фондів

Приток у криптовалютних фондів за перший квартал досяг рекордних $4,5 млрд. Такі дані наводить компанія з управління цифровими активами Coinshares. У порівнянні з четвертим кварталом 2020 року показник виріс на 11% — тоді він досягав $3,8 млрд.

У звіті вказується, що добовий обсяг торгівлі криптофондами зростає від $3,5 млрд до $11,6 млрд. Значення становить 6,7% від показника, що викликає довіру біткоїн-бірж.

Читайте також: 💪 Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг створив музичні NFT

Показники стабільності ринку

За даними Coinshares, біткоїн мав найбільший приплив у першому кварталі — $3,5 млрд. Другим за кількістю інвестицій став Ethereum💸 Криптофонди залучили рекордні $4,5 млрд в першому кварталі 2021 року — Coinshares 1🤩 Альткоїни як різновид криптовалют — $765 млн.

В понеділок, 5 квітня, криптовалютний сектор досяг найвищого піка в $2 трлн ринкової капіталізації, біткоїн становив понад $1 трлн та утримував цей рівень протягом цілого тижня.

криптофонди

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Криптофонди та активи

Згідно з даними Coinshares, сукупний обсяг активів, що перебувають під управлінням фондів, також зросли до піка в $59 млрд. Торік активи, що перебувають під управлінням сектору, сягнули 37,6 млрд доларів.

До того ж Grayscale все ще є найбільшим менеджером цифрових валют з активами в $46,1 млрд, а CoinShares займає другу позицію і контролює близько $5,1 млрд. Також добовий обсяг торгів криптофондами зріс з $3,5 млрд до $ 11,6 млрд.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: coinshares

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: