fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙋🏼‍♀️ Вперше в Україні жінка пройшла відбір до спецназу

🙋🏼‍♀️ Vperše v Ukraїni žinka projšla vidbir do specnazu
Це перший випадок за останні п'ять років.
Ce peršyj vypadok za ostanni p'jať rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Жінка-військовослужбовець у спецназі. Як передають у навчально-тренувальному центрі, починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища спеціального призначення і великої армії пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спецназу Збройних сил України (ССО ЗСУ). Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогоднішнього дня виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів… Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них. Повідомлення навчально-тренувального центру. . Імя військовослужбовиці не розголошують — відомості про особовий склад ССУ є державною таємницею. Читатйте також: 😱 Поліція викрила міжнародну банду, яка викрадала конструктори Lego. Спецназ — це окремий вид збройних сил, який складається з військових, навчених проводити підривну діяльність в тилу ворога. Також ці військові вміють організовувати партизанську війну на окупованих територіях та звільняти чи захоплювати заручників. Гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ є гасло Святослава хороброго — Іду на ви!. Офіційно День ССО ЗСУ відзначають 29 липня.

Жінка-військовослужбовець у спецназі

Як передають у навчально-тренувальному центрі, починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища «спеціального призначення» і «великої армії» пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спецназу Збройних сил України (ССО ЗСУ).

Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогоднішнього дня виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів… Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий «опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них»

Повідомлення навчально-тренувального центру

Ім’я військовослужбовиці не розголошують — відомості про особовий склад ССУ є державною таємницею.

Жінка-військовослужбовець у спецназі

Військові під час тренування, фото uk.wikipedia.org

Читайте також: 😱 Поліція викрила міжнародну банду, яка викрадала конструктори Lego

Спецназ — це окремий вид збройних сил, який складається з військових, навчених проводити підривну діяльність в тилу ворога.

Також ці військові вміють організовувати партизанську війну на окупованих територіях та звільняти чи захоплювати заручників.

Гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ є гасло Святослава хороброго — «Іду на ви!». Офіційно День ССО ЗСУ відзначають 29 липня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: facebook.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: