fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏦 RiksBank завершив перший етап тестування CBDC

🏦 RiksBank zaveršyv peršyj etap testuvannja CBDC
У шведському RiksBank поки є певні проблеми з безпекою особистих даних.
U švedśkomu RiksBank poky je pevni problemy z bezpekoju osobystyh danyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  E-krona на основі блокчейну. Центральний банк Швеції RiksBank планує використовувати цифрову валюту центральних банків (CBDC) під назвою e-krona. RiksBank опублікував пресреліз на своєму офіційному сайті про тестування на першому етапі пілотного проєкту e-krona. Шведська CBDC — це токен, який заснований на технології блокчейну. Як наголошується в пресрелізі, e-krona має певні атрибути, які аналогічні готівці. Наприклад, на відміну від цифрових грошей, які зберігаються на рахунках, e-krona можна зберігати локально у кінцевого користувача. На цьому етапі тестування моделювалися таки важливі частини, як учасники, пропозиція ліквідності та кінцеві користувачі. У банку заявляють, що e-krona буде випускатися тільки в RiksBank. Читатйте також: 🤑 EXMO відкрила загальний доступ до маржинальної платформи: що відомо. Результати тестування. Під час тестування розробники виявили критичні проблеми, які потрібно усунути перед масштабним запуском e-krona. У пресрелізі наголошують: Рішення, протестоване на першому етапі пілотного проєкту e-krona, здатне задовольняти вимоги щодо продуктивності, встановлених у державних закупівлях. Але це відбувалося в обмеженому тестовому середовищі. Здатність нової технології управляти роздрібними платежами в великих масштабах вимагає подальшого вивчення і тестування. . . Також виявили в RiksBank, що є деякі проблеми з безпекою особистих даних. Зокрема, на інформацію, яка записана в транзакціях, поширюється банківська таємниця. Поточні завдання RiksBank. Одна з головних цілей RiksBank — це залучення комерційних банків для участі в інтеграції CBDC. Необхідно продумати та протестувати рішення для зберігання даних. Також, повідомляють у банку, розробники планують додати в цифрову валюту офлайн-функціонал.
Реклама 👇 Замовити

E-krona на основі блокчейну

Центральний банк Швеції RiksBank планує використовувати цифрову валюту🏦 RiksBank завершив перший етап тестування CBDC 1💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі центральних банків (CBDC) під назвою e-krona. RiksBank опублікував пресреліз на своєму офіційному сайті про тестування на першому етапі пілотного проєкту e-krona.

Шведська CBDC — це токен, який заснований на технології блокчейну. Як наголошується в пресрелізі, e-krona має певні атрибути, які аналогічні готівці. Наприклад, на відміну від цифрових грошей, які зберігаються на рахунках, e-krona можна зберігати локально у кінцевого користувача.

На цьому етапі тестування моделювалися таки важливі частини, як учасники, пропозиція ліквідності та кінцеві користувачі.

У банку заявляють, що e-krona буде випускатися тільки в RiksBank.

Читайте також: 🤑 EXMO відкрила загальний доступ до маржинальної платформи: що відомо

Результати тестування

Під час тестування розробники виявили критичні проблеми, які потрібно усунути перед масштабним запуском e-krona. У пресрелізі наголошують:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Рішення, протестоване на першому етапі пілотного проєкту e-krona, здатне задовольняти вимоги щодо продуктивності, встановлених у державних закупівлях. Але це відбувалося в обмеженому тестовому середовищі. Здатність нової технології управляти роздрібними платежами в великих масштабах вимагає подальшого вивчення і тестування

Також виявили в RiksBank, що є деякі проблеми з безпекою особистих даних. Зокрема, на інформацію, яка записана в транзакціях, поширюється банківська таємниця.

Поточні завдання RiksBank

Одна з головних цілей RiksBank — це залучення комерційних банків для участі в інтеграції CBDC. Необхідно продумати та протестувати рішення для зберігання даних.
Також, повідомляють у банку, розробники планують додати в цифрову валюту офлайн-функціонал.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: riksbank

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: