fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✍🏻 Ресторатор Дмитро Борисов створив книжку для дітей про те, як відкрити ресторан

✍🏻 Restorator Dmytro Borysov stvoryv knyžku dlja ditej pro te, jak vidkryty restoran
Наразі вже можна зробити попереднє замовлення книги.
Narazi vže možna zrobyty poperednje zamovlennja knygy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як відкрити ресторан . Дмитро Борисов разом із письменницею Марією Сердюк написали книгу Як відкрити ресторан. Магічний посібник з ресторанної справи. За словами ресторатора це буде книга про ресторанний бізнес на прикладі Gastrofamily та повноцінний гайд гастрономічним світом. Як зазначив Дмитро Борисов, він не мріяв про свій ресторан у дитинстві, однак 11 років тому він все ж відкрив свій перший заклад — Барсук.   У книзі він розповідає про те, які у нього були помилки на початку та як він їх розвязував. Наразі мережа закладів ресторатора складається з більш ніж 60 закладів: від ресторанів нової української кухні до фуд-холів. Я розповідаю про все: від пошуку інвестицій та бізнес-моделі до планування кухні та мотивації команди. Маша Сердюк все це перетворює на захоплюючий текст дитячої книги, а Тетяна робить неймовірні ілюстрації. Тут все дуже серйозно, максимально корисно, але водночас весело. Переглядаю зміст і розумію, що такий магічний посібник став би в нагоді багатьом дорослим також. Дмитро Борисов. ресторатор. Книга вийде 28 травня цього року. Вартість книги становить 490₴. Наразі вже відкрили передпродаж, замовити книги можна за посиланням. Читатйте також: 🤘🏻 У Німеччині переписали Біблію спеціально для покоління Z. Про ресторатора. Дмитро Борисов — засновник мережі закладів Сімя ресторанів Дмитра Борисова. Ресторани відкриті одразу у декількох містах України та навіть закордоном. Однією з особливостей закладів є позиція fast casual — відносно за невисоку ціну можна замовити різноманітні делікатеси: від устриць до свіжих рачків. Також Дмитро Борисов відкрив перший в Україні заклад формату 1 euro bar — усі позиції за одну й ту ж ціну. Серед мережі Борисова є: Varenyky.Now, БПШ, Mushlya Bar, BOGZ&BURGERZ, Білий Налив, Остання Барикада, Crab’s Burger, РИБАLOVE та багато інших закладів.
Реклама 👇 Замовити

«Як відкрити ресторан» 

Дмитро Борисов разом із письменницею Марією Сердюк написали книгу «Як відкрити ресторан. Магічний посібник з ресторанної справи».

За словами ресторатора це буде книга про ресторанний бізнес на прикладі Gastrofamily та повноцінний гайд гастрономічним світом. Як зазначив Дмитро Борисов, він не мріяв про свій ресторан у дитинстві, однак 11 років тому він все ж відкрив свій перший заклад — «Барсук».

 

«Як відкрити ресторан» 

У книзі він розповідає про те, які у нього були помилки на початку та як він їх розв’язував. Наразі мережа закладів ресторатора складається з більш ніж 60 закладів: від ресторанів нової української кухні до фуд-холів.

Я розповідаю про все: від пошуку інвестицій та бізнес-моделі до планування кухні та мотивації команди. Маша Сердюк все це перетворює на захоплюючий текст дитячої книги, а Тетяна робить неймовірні ілюстрації. Тут все дуже серйозно, максимально корисно, але водночас весело. Переглядаю зміст і розумію, що такий «магічний посібник» став би в нагоді багатьом дорослим також

Дмитро Борисов, ресторатор

«Як відкрити ресторан» 

Книга вийде 28 травня цього року. Вартість книги становить 490₴. Наразі вже відкрили передпродаж, замовити книги можна за посиланням.

Читайте також: 🤘🏻 У Німеччині переписали Біблію спеціально для покоління Z

Про ресторатора

Дмитро Борисов — засновник мережі закладів «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова». Ресторани відкриті одразу у декількох містах України та навіть закордоном.

«Як відкрити ресторан» 

Однією з особливостей закладів є позиція fast casual — відносно за невисоку ціну можна замовити різноманітні делікатеси: від устриць до свіжих рачків. Також Дмитро Борисов відкрив перший в Україні заклад формату 1 euro bar — усі позиції за одну й ту ж ціну. Серед мережі Борисова є: Varenyky.Now, БПШ, Mushlya Bar, BOGZ&BURGERZ, «Білий Налив», «Остання Барикада», Crab’s Burger, РИБАLOVE та багато інших закладів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: