fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✂️ Depositphotos створив безкоштовний онлайн-інструмент, який видаляє фон із зображення 

✂️ Depositphotos stvoryv bezkoštovnyj onlajn-instrument, jakyj vydaljaje fon iz zobražennja 
Сервіс обробляє фото за декілька секунд.
Servis obrobljaje foto za dekiľka sekund.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс для фото від Depositphotos. Міжнародний фотобанк запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного інтелекту й дозволяє редагувати зображення одним кліком. Відтепер користувачі Depositphotos можуть виконувати такий вид редагування просто на сайті. Інструмент безкоштовний і повністю автоматичний, що дозволяє швидко працювати з необмеженою кількістю зображень. Історія розробки почалася з бажання створити екосистему, яка буде корисна для наших користувачів і допоможе полегшити їхню роботу з контентом. Технологія заснована на нейромережах: ми навчили алгоритми аналізувати зображення, обробляти дані й вибирати фон для автоматичного видалення. На проєкт – від ідеї до реалізації – пішло близько шести місяців. Наступні кроки будуть спрямовані на вдосконалення інструменту й впровадження нових додаткових функцій для якіснішої роботи з контуром. Ігор Калюжний . Chief Product Officer Depositphotos. Читатйте також: 🗺 9 потаємних та незвичайних місць на планеті: де побачити чудеса природи. Є можливість редагувати не лише файли, придбані на Depositphotos, але й свої візуальні матеріали. Можна завантажувати файли у форматах JPEG і PNG. Відредагований файл доступний для завантаження у форматі PNG з прозорим фоном. Оброблені зображення будуть автоматично видалені через 24 години. Інструмент видалення фону особливо стане у пригоді у створенні дизайну сайтів, колажів, презентацій, а також предметної фотографії. Щоб скористатися інструментом, завантажте своє зображення на сайті.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс для фото від Depositphotos

Міжнародний фотобанк запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного інтелекту й дозволяє редагувати зображення одним кліком.

Відтепер користувачі Depositphotos можуть виконувати такий вид редагування просто на сайті. Інструмент безкоштовний і повністю автоматичний, що дозволяє швидко працювати з необмеженою кількістю зображень.

Історія розробки почалася з бажання створити екосистему, яка буде корисна для наших користувачів і допоможе полегшити їхню роботу з контентом. Технологія заснована на нейромережах: ми навчили алгоритми аналізувати зображення, обробляти дані й вибирати фон для автоматичного видалення. На проєкт – від ідеї до реалізації – пішло близько шести місяців. Наступні кроки будуть спрямовані на вдосконалення інструменту й впровадження нових додаткових функцій для якіснішої роботи з контуром

Ігор Калюжний , Chief Product Officer Depositphotos

✂️ Depositphotos створив безкоштовний онлайн-інструмент, який видаляє фон із зображення  1

Читайте також: 🗺 9 потаємних та незвичайних місць на планеті: де побачити чудеса природи

Є можливість редагувати не лише файли, придбані на Depositphotos, але й свої візуальні матеріали. Можна завантажувати файли у форматах JPEG і PNG.

Відредагований файл доступний для завантаження у форматі PNG з прозорим фоном. Оброблені зображення будуть автоматично видалені через 24 години.

Інструмент видалення фону особливо стане у пригоді у створенні дизайну сайтів, колажів, презентацій, а також предметної фотографії. Щоб скористатися інструментом, завантажте своє зображення на сайті.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: