fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Майнінговий лідер Ebang запускає криптовалютну біржу

🤩 Majningovyj lider Ebang zapuskaje kryptovaljutnu biržu
Розробники заявили, що готові скласти конкуренцію одній з найбільших криптобірж Binance.
Rozrobnyky zajavyly, ščo gotovi sklasty konkurenciju odnij z najbiľšyh kryptobirž Binance.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий конкурент на криптобіржовому ринку. Великий майнінговий виробник Ebang International Holdings Inc. оголосив про відкриття нової криптовалютної біржі. З середини березня 2021 року біржа працювала в тестовому режимі. Ebonix. Io запропонує послуги як спотової, так і маржинальної торгівлі й дозволяє взаємодіяти з цифровими активами тільки професійним інвесторам. Офіційний запуск криптобіржи китайської компанії. Пан Донг Ху, голова правління і генеральний директор компанії, прокоментував: Офіційний запуск нашої криптовалютної біржі є результатом наших постійних інвестицій в дослідження і розробки. В останні роки ми зробили значні інвестиції в рекрутинг талантів в сфері науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, а також в інновації та ітерацію продуктів. Запуск нашого біржі не тільки розширить джерела доходу від нашого криптовалютного бізнесу, але й оптимізує розвиток нашого ланцюжка блокчейн-індустрії. . . Читатйте також: 🤑 Ринкова капіталізація криптовалют зараз більша за Американську банківську систему. Прогнози на найближчий час. Проте, акціонери попереджають, що вони не готові відкривати усі карти одразу. Компанія не планує розсекречувати плани розвитку у своєму пресрелізі. Але розробники заявляють, що мають намір скласти конкуренцію одній з найбільших криптобірж Binance.
Реклама 👇 Замовити

Новий конкурент на криптобіржовому ринку

Великий майнінговий виробник Ebang International Holdings Inc. оголосив про відкриття нової криптовалютної біржі. З середини березня 2021 року біржа працювала в тестовому режимі.

Ebonix. Io запропонує послуги як спотової, так і маржинальної торгівлі й дозволяє взаємодіяти з цифровими активами тільки професійним інвесторам.

Офіційний запуск криптобіржи китайської компанії

Пан Донг Ху, голова правління і генеральний директор компанії, прокоментував:

Офіційний запуск нашої криптовалютної біржі є результатом наших постійних інвестицій в дослідження і розробки. В останні роки ми зробили значні інвестиції в рекрутинг талантів в сфері науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, а також в інновації та ітерацію продуктів. Запуск нашого біржі не тільки розширить джерела доходу від нашого криптовалютного бізнесу, але й оптимізує розвиток нашого ланцюжка блокчейн-індустрії

Читайте також: 🤑 Ринкова капіталізація криптовалют зараз більша за Американську банківську систему

Прогнози на найближчий час

Проте, акціонери попереджають, що вони не готові відкривати усі карти одразу. Компанія не планує розсекречувати плани розвитку у своєму пресрелізі. Але розробники заявляють, що мають намір скласти конкуренцію одній з найбільших криптобірж Binance🤩 Майнінговий лідер Ebang запускає криптовалютну біржу 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

*Ebang International Holdings Inc. — це блокчейн-технологічна компанія з проєктування мікросхем для конкретних додатків (ASIC). Китайська компанія стала провідним виробником біткоїн-майнінгових машин на світовому ринку. Наразі, китайський виробник підкорює криптовалютну біржу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: ebang

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: