fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎸 Штучний інтелект написав нову пісню Nirvana

🎸 Štučnyj intelekt napysav novu pisnju Nirvana
Крім того, є пісні й інших виконавців.
Krim togo, je pisni j inšyh vykonavciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та Nirvana. Lost Tapes of the 27 Club — це проєкт канадської організації Over the Bridge. У рамках проєкту компанія створює пісні членів клубу 27 за допомогою штучного інтелекту. Клуб 27 — це так зване обєднання відомих музикантів, які трагічно пішли з життя у віці 27 років. До цього клубу належать Джим Моррісон, Еммі Вайнгауз, Джиммі Гендрікс та Курт Кобейн. Over the Bridge намагаються звернути увагу на проблеми психічного здоровя та боротьбу з депресією у людей, навіть якщо спочатку здається, що її немає. Однією з композицій стала пісня гурту Nirvana під назвою Drowned in the Sun. Штучний інтелект проаналізував декілька десятків пісень гурту й створив свою власну, про це передає видання Roling Stone. Нейромережа вивчала вокальні партії, текст, гітару та інші частини пісень. Кожен елемент пісень аналізували окремо й в результаті вийшла цілком нова пісня зі звуком Nirvana. https://www.youtube.com/watch?v=L9yTuO7d1rk Єдине що вокал штучний інтелект згенерувати не може, тому співає у пісні фронтмен однієї з трибют-груп Nirvana — Nevermind — Ерік Хоган. В Україні також використовують нейромережу у мистецтві. Нещодавно гурт Океан Ельзи випустив нову пісню #БезТебеМенеНема текст для якої створили за допомогою штучного інтелекту. Читатйте також: 🎨 Дослідження: чи зможе людина відрізнити картину намальовану художником чи штучним інтелектом. #БезТебеМенеНема. Як зазначив лідер Океану Ельзи Святослав Вакарчук, нейромережа проаналізувала усі пісні гурту та згенерувала новий текст, який міг би бути схожим на реальну пісню. Програму, яку для цього використовували, розробив аспірант університету Джонстона Кйеф Ріш. https://www.youtube.com/watch?v=het2TX4eurA&feature=emb_imp_woyt
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та Nirvana

Lost Tapes of the 27 Club — це проєкт канадської організації Over the Bridge. У рамках проєкту компанія створює пісні членів «клубу 27» за допомогою штучного інтелекту. «Клуб 27» — це так зване об’єднання відомих музикантів, які трагічно пішли з життя у віці 27 років.

До цього клубу належать Джим Моррісон, Еммі Вайнгауз, Джиммі Гендрікс та Курт Кобейн. Over the Bridge намагаються звернути увагу на проблеми психічного здоров’я та боротьбу з депресією у людей, навіть якщо спочатку здається, що її немає.

Однією з композицій стала пісня гурту Nirvana під назвою Drowned in the Sun. Штучний інтелект проаналізував декілька десятків пісень гурту й створив свою власну, про це передає видання Roling Stone. Нейромережа вивчала вокальні партії, текст, гітару та інші частини пісень. Кожен елемент пісень аналізували окремо й в результаті вийшла цілком нова пісня зі звуком Nirvana.

Єдине що вокал штучний інтелект згенерувати не може, тому співає у пісні фронтмен однієї з триб’ют-груп Nirvana — Nevermind — Ерік Хоган.

В Україні також використовують нейромережу у мистецтві. Нещодавно гурт «Океан Ельзи» випустив нову пісню «#БезТебеМенеНема» текст для якої створили за допомогою штучного інтелекту.

Читайте також: 🎨 Дослідження: чи зможе людина відрізнити картину намальовану художником чи штучним інтелектом

«#БезТебеМенеНема»

Як зазначив лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук, нейромережа проаналізувала усі пісні гурту та згенерувала новий текст, який міг би бути схожим на реальну пісню.

Програму, яку для цього використовували, розробив аспірант університету Джонстона Кйеф Ріш.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: