fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✌🏻Для дефрагментації ліквідності: StarWare запускає нову децентралізовану біржу DEX

✌🏻Dlja defragmentaciї likvidnosti: StarWare zapuskaje novu decentralizovanu biržu DEX
Продукт підвищить ефективність використання капіталу в екосистемі DeFi.
Produkt pidvyščyť efektyvnisť vykorystannja kapitalu v ekosystemi DeFi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова децентралізована біржа Caspian Layer 2 DEX. Постачальник рішень для масштабування Erhereum StarWare представляє нову децентралізовану біржу DEX під назвою Caspian Layer 2 DEX. Мета продукту — підвищити ефективність використання капіталу в екосистемі DeFi. https://twitter.com/StarkWareLtd/status/1378717801607745542 Як заявляє компанія, існують ризики фрагментації ліквідності між рішеннями рівня 1 (L1) і декількома рішеннями рівня 2 (L2). Caspian — це AMM, який підтримується L2. Caspian AMM дозволяє перекидати ліквідність на L2, залишаючись нефрагментованим на L1. Таким чином, компанія підвищить ефективність використання капіталу, а також приведе до дефрагментації ліквідності. Читатйте також: 😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC. Особливості DEX. У повідомленні блогу було зазначено, що дизайн маркет-мейкеру AMM L2 призвів до перенесення всієї DEX на L2. Як заявляють розробники, у Caspian є Оператор поза мережею, який обробляє операції L2. Оператор є єдиною особою, яка торгує проти контракту AMM з живленням від L2 на L1. Він імітує логіку контракту і пропонує торгові котирування на основі стану AMM на початку пакета і подальших угод L2. Оператор розраховує всі угоди в кінці пакету, виконуючи різницю за контрактом L2 DEX. У блозі компанії зазначено, що скоро платформа L2 StarkEx додасть дві нові функції: лімітні ордери L1 і так звані пакетні термінові кредити на тривалий термін (вони не обмежуються однією транзакцією). Цей терміновий кредит на тривалий термін пропонує Оператору можливість карбувати токени на L2, якщо вони будуть спалені до кінця завантаження.
Реклама 👇 Замовити

Нова децентралізована біржа Caspian Layer 2 DEX

Постачальник рішень для масштабування Erhereum StarWare представляє нову децентралізовану біржу DEX під назвою Caspian Layer 2 DEX. Мета продукту — підвищити ефективність використання капіталу в екосистемі DeFi.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як заявляє компанія, існують ризики фрагментації ліквідності між рішеннями рівня 1 (L1) і декількома рішеннями рівня 2 (L2). Caspian — це AMM, який підтримується L2. Caspian AMM дозволяє перекидати ліквідність на L2, залишаючись нефрагментованим на L1.

Таким чином, компанія підвищить ефективність використання капіталу, а також приведе до дефрагментації ліквідності.

Читайте також: 😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC

Особливості DEX

У повідомленні блогу було зазначено, що дизайн маркет-мейкеру AMM L2 призвів до перенесення всієї DEX на L2.

Як заявляють розробники, у Caspian є Оператор поза мережею, який обробляє операції L2. Оператор є єдиною особою, яка торгує проти контракту AMM з живленням від L2 на L1. Він імітує логіку контракту і пропонує торгові котирування на основі стану AMM на початку пакета і подальших угод L2.

Оператор розраховує всі угоди в кінці пакету, виконуючи різницю за контрактом L2 DEX.

У блозі компанії зазначено, що скоро платформа L2 StarkEx додасть дві нові функції: лімітні ордери L1 і так звані пакетні термінові кредити на тривалий термін (вони не обмежуються однією транзакцією). Цей терміновий кредит на тривалий термін пропонує Оператору можливість карбувати токени✌🏻Для дефрагментації ліквідності: StarWare запускає нову децентралізовану біржу DEX 1💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен на L2, якщо вони будуть спалені до кінця завантаження.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: