fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺 Створили інтерактивну мапу володінь князів Острозьких — доступна онлайн

🗺 Stvoryly interaktyvnu mapu volodiń knjaziv Ostroźkyh — dostupna onlajn
Крім того, створили онлайн-тури замками України.
Krim togo, stvoryly onlajn-tury zamkamy Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мапа володінь князів Острозьких . Автори проєкту Віртуальний музей спадщини Князів Острозьких створили мапу з повною інформацією про володіння князів за часів їхнього правління. Мапа володінь князів Острозьких дозволяє відвідати 15 міст, які входили до тогочасного князівства (XII-XVII ст.). Колись князі володіли територіями одразу пяти країн: України, Польщі, Білорусії, Литви та Словаччини. Читатйте також: 😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року. Крім того, на сайті можна знайти онлайн-тури замками України. Для проєкту відцифрували та відсканували більш ніж 20 історичних експонатів XIV-XVII ст. Можна відвідати кожну частину з будь-яких доступних замків в онлайн-екскурсії. Для цього використовували сучасні технології фотограмметрії. Також на сайті можна знайти інформацію про кожний експонат та історичний артефакт: ікони, портрети та 3D моделі різних речей. Для створення однієї 3D моделі зроблено від 400 до 1500 високоточних фотографій. Окрім того, є спеціальні відео з режимом на 360°, що надають можливість ознайомитись з розвитком та розбудовою історичних локацій. https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=2ugExwIo6dk&feature=emb_logo
Реклама 👇 Замовити

Мапа володінь князів Острозьких 

Автори проєкту «Віртуальний музей спадщини Князів Острозьких» створили мапу з повною інформацією про володіння князів за часів їхнього правління.

Мапа володінь князів Острозьких дозволяє відвідати 15 міст, які входили до тогочасного князівства (XII-XVII ст.). Колись князі володіли територіями одразу п’яти країн: України, Польщі, Білорусії, Литви та Словаччини.

🗺 Створили інтерактивну мапу володінь князів Острозьких — доступна онлайн 1
Читайте також: 😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року

Крім того, на сайті можна знайти онлайн-тури замками України. Для проєкту відцифрували та відсканували більш ніж 20 історичних експонатів XIV-XVII ст.

Можна відвідати кожну частину з будь-яких доступних замків в онлайн-екскурсії. Для цього використовували сучасні технології фотограмметрії.

Мапа володінь князів Острозьких 

Всередині Острозького замку

Також на сайті можна знайти інформацію про кожний експонат та історичний артефакт: ікони, портрети та 3D моделі різних речей. Для створення однієї 3D моделі зроблено від 400 до 1500 високоточних фотографій.

🗺 Створили інтерактивну мапу володінь князів Острозьких — доступна онлайн 2

Луцька башта

Окрім того, є спеціальні відео з режимом на 360°, що надають можливість ознайомитись з розвитком та розбудовою історичних локацій.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: