fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 Оголосили короткий список Премії імені Георгія Ґонґадзе — Барчук, Давиденко та Паплаускайте

😲 Ogolosyly korotkyj spysok Premiї imeni Georgija Ğonğadze — Barčuk, Davydenko ta Paplauskajte
Розповідаємо про номінантів цьогорічної премії.
Rozpovidajemo pro nominantiv ćogoričnoї premiї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кандидати Премії імені Ґонґадзе. Капітула Премії імені Георгія Ґонґадзе визначила короткий список номінантів і номінанток на здобуття відзнаки. До нього ввійшли Мирослава Барчук, Борис Давиденко, Марічка Паплаускайте. До довгого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Ґонґадзе цього року увійшли 18 українських журналістів і журналісток. За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття. Мирослава Барчук (1968) – журналістка, телеведуча. У професії з середини 1990-х. Працювала на 5 каналі, ТВі, Еспресо, була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. Нині є ведучою програми Зворотний відлік на Суспільному. Борис Давиденко (1980) – журналіст, редактор. Працював в українському Forbes, був головним редактором аналітичної платформи VoxUkraine, нині очолює редакцію Ліга.net. Марічка Паплаускайте (1988) – журналістка, редакторка. Співзасновниця видання The Ukrainians, головна редакторка онлайнового журналу Reporters; викладачка Школи журналістики Українського католицького університету, авторка репортажної книжки Бог дивовжних людей та інших грішників. Які умови. Критерії для висунення претендентів: Читатйте також: ⚡️ У Києві запроваджують нові обмеження під час карантину — транспорт за перепустками та закриті школи. відданість принципам та цінностям незалежної журналістики, професійність і компетентність, інноваційність, суттєвий внесок у розвиток окремого жанру чи медіасередовища в цілому, створення матеріалів, що призвели до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні. Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх пяти років лишалися в професії. Сума винагороди для лауреата складає 100 тис. грн.
Реклама 👇 Замовити

Кандидати Премії імені Ґонґадзе

Капітула Премії імені Георгія Ґонґадзе визначила короткий список номінантів і номінанток на здобуття відзнаки. До нього ввійшли Мирослава Барчук, Борис Давиденко, Марічка Паплаускайте.

До довгого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Ґонґадзе цього року увійшли 18 українських журналістів і журналісток. За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття.

😲 Оголосили короткий список Премії імені Георгія Ґонґадзе — Барчук, Давиденко та Паплаускайте 1
  • Мирослава Барчук (1968) – журналістка, телеведуча. У професії з середини 1990-х. Працювала на «5 каналі», ТВі, «Еспресо», була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. Нині є ведучою програми «Зворотний відлік» на Суспільному.
  • Борис Давиденко (1980) – журналіст, редактор. Працював в українському Forbes, був головним редактором аналітичної платформи VoxUkraine, нині очолює редакцію Ліга.net.
  • Марічка Паплаускайте (1988) – журналістка, редакторка. Співзасновниця видання The Ukrainians, головна редакторка онлайнового журналу Reporters; викладачка Школи журналістики Українського католицького університету, авторка репортажної книжки «Бог дивовжних людей та інших грішників».

Які умови

Критерії для висунення претендентів:

Читайте також: ⚡️ У Києві запроваджують нові обмеження під час карантину — транспорт за перепустками та закриті школи
  • відданість принципам та цінностям незалежної журналістики,
  • професійність і компетентність,
  • інноваційність,
  • суттєвий внесок у розвиток окремого жанру чи медіасередовища в цілому,
  • створення матеріалів, що призвели до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні.

Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх п’яти років лишалися в професії. Сума винагороди для лауреата складає 100 тис. грн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: