fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 ЗМІ: компанії все частіше надають перевагу ходлінгу біткоїна ніж конвертації у фіат

🤑 ZMI: kompaniї vse častiše nadajuť perevagu hodlingu bitkoїna niž konvertaciї u fiat
Ведмежий ринок може принести збитки, що змусить фірми використовувати біткоїн або альткоїн з низькою волатильністю.
Vedmežyj rynok može prynesty zbytky, ščo zmusyť firmy vykorystovuvaty bitkoїn abo aľtkoїn z nyźkoju volatyľnistju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зберігання активів в біткоїнах. Все більше компаній починають зберігати свої активи в біткоїнах та відмовляються конвертувати їх у фіат. Про це повідомляє видання ZyCrypto. Серед найбільш відомих наводять компанію Tesla і бейсбольну команду Oakland Athletics Suite Payment, яка почала приймати біткоїни для оплати квитків на люксові місця. Читатйте також: 😱 Паспорт вакцинації від COVID-19 на блокчейні: Південна Корея оголосила про запуск. Компанії відмовляються продавати свої біткоїни. У виданні повідомляють, що ризик знизиться, якщо корпорації інтегрують оплату біткоїнами для задоволення потреб клієнтів. А керувати операційними витратами можна завдяки конвертації платежів в стейблкоїни або фіат. Однак, якщо компанії ігнорують потенційний ризик і вважають за краще тримати свої біткоїни, це означає, що вони вірять в цю криптовалюту. Ба більше, їх керівники вважають, що очікується потенційне зростання цін на біткоїн в майбутньому. Проте, наприклад, сам Ілон Маск не назвав чітких аргументів, чому Tesla вирішила тримати біткоїн в довгостроковій перспективі. Комерційні фірми хеджуються від інфляції. Як повідомляється у статті, зберігання біткоїна принесе велику користь бізнесу. Наприклад, один платіж в розмірі $100 в біткоїнах може вирости на 10% під час ринкового ралі. Однак, ведмежий ринок може принести збитки. Тому дрібні фірми змушені використовувати біткоїн для оплат або перейти на стейблкоїн чи альткоїн з низькою волатильністю. А перспективним стейблкоїном, на думку видання, може стати USDT. Також видання відзначає, що компанії шукають різні методи збереження бюджетів, тому біткоїн займає перше місце в списку криптовалют для установ, інвесторів і комерційних підприємств.
Реклама 👇 Замовити

Зберігання активів в біткоїнах

Все більше компаній починають зберігати свої активи в біткоїнах🤑 ЗМІ: компанії все частіше надають перевагу ходлінгу біткоїна ніж конвертації у фіат 1🪙 Які чинники впливають на курс біткоїна? та відмовляються конвертувати їх у фіат. Про це повідомляє видання ZyCrypto. Серед найбільш відомих наводять компанію Tesla і бейсбольну команду Oakland Athletics Suite Payment, яка почала приймати біткоїни для оплати квитків на люксові місця.

Читайте також: 😱 Паспорт вакцинації від COVID-19 на блокчейні: Південна Корея оголосила про запуск

Компанії відмовляються продавати свої біткоїни

У виданні повідомляють, що ризик знизиться, якщо корпорації інтегрують оплату біткоїнами для задоволення потреб клієнтів. А керувати операційними витратами можна завдяки конвертації платежів в стейблкоїни або фіат.

Однак, якщо компанії ігнорують потенційний ризик і вважають за краще тримати свої біткоїни, це означає, що вони вірять в цю криптовалюту. Ба більше, їх керівники вважають, що очікується потенційне зростання цін на біткоїн в майбутньому.

Біткоїн

Проте, наприклад, сам Ілон Маск не назвав чітких аргументів, чому Tesla вирішила тримати біткоїн в довгостроковій перспективі.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Комерційні фірми хеджуються від інфляції

Як повідомляється у статті, зберігання біткоїна принесе велику користь бізнесу. Наприклад, один платіж в розмірі $100 в біткоїнах може вирости на 10% під час ринкового ралі. Однак, ведмежий ринок може принести збитки. Тому дрібні фірми змушені використовувати біткоїн для оплат або перейти на стейблкоїн чи альткоїн з низькою волатильністю. А перспективним стейблкоїном, на думку видання, може стати USDT.

Також видання відзначає, що компанії шукають різні методи збереження бюджетів, тому біткоїн займає перше місце в списку криптовалют для установ, інвесторів і комерційних підприємств.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: zycrypto

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: