fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році

🤑 Kryptoanalityk nazvav 12 kryptoaktyviv, jaki majuť potencial u 2021 roci
До списку ввійшли біткоїн, Ethereum, Uniswap та інші.
Do spysku vvijšly bitkoїn, Ethereum, Uniswap ta inši.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які криптоактиви будуть актуальними . Криптоаналітик, співзасновник і ведучий YouTube каналу Altcoin Daily Остін Арнольд, розповів у своєму новому відео про 12 криптопроєктів, які мають потенціал в цьому році. Список 12 криптоактивів, які Остін Арнольд рекомендував своїм 614 тис. підписникам:. Вартість криптовалют змінюється щодня, тому Остін Арнольд провів власне дослідження. Він зробив власний список тих криптоактивів, які будуть мати попит у 2021 році. До нього ввійшли як відомі криптовалюти (Біткоїн, Ethereum, Uniswap), так і ті, що з’явилися не так давно. Щодо кожної криптовалюти Остін Арнольд надав власну думку. Читатйте також: 💸 Платформа SuperRare отримала $9 млн інвестицій від Марка Кьюбана і Samsung. Біткоїн-ETF. В США планують схвалити перший у світі біткоїн-ETF, тому залишається єдине питання: коли його запустять. Decentraland (MANA) і Sandbox (SAND). Платформа віртуальної реальності Decentraland (MANA) і токен віртуальної платформи Sandbox (SAND) стануть головними гравцями під час революції віртуальної реальності. The Graph (GRT). The Graph (GRT) — це базовий актив блокчейн мережі та протокол індексації для запитів до таких мереж, як Ethereum. The Graph Network існує тільки три місяці, але там вже 6000 делегатів. Theta (THETA). Theta Network — це проєкт потокової відеотрансляції, який працює в децентралізованій мережі. В рамках платформи була випущена криптовалюта Theta Token. Дата запуску блокчейну Theta Mainnet 3.0 (фінальна версія продукту) перенесена на червень. Uniswap (UNI). Uniswap — протокол децентралізованої торгівлі, який полегшує торгівлю токенами децентралізованих фінансів DeFi. UNI запускає основну мережу 5-го травня. Ethereum (ETH). В Ethereum продовжують інвестувати багато грошей, тому що барєр для входу став набагато простіший. У нових інвесторів з’являються інструмент для інвестування в Etherereum та отримання винагороди за розміщення ставок в ETH 2.0 Beacon Chain (центральний блокчейн в новій екосистемі Ethereum). Cardano (ADA). Експерт запевняє, що екосистема продовжує зростати. TrustSwap (SWAP) Як зазначає Остін Арнольд, понад $700 млн уже було отримано за допомогою блокування токенів і ліквідності TrustSwap. Вони починали з екосистеми Ethereum, тепер вони розширилися до Binance. Polkastarter (POLS) і SuperFarm (SUPER). Експерт пояснює, що Polkastarter — це повністю децентралізована платформа, створена для міжмережевих токенів і аукціонів, що дозволяє проєктам залучати капітал на блокчейн-протокол Polkadot. Міжмережевий протокол DeFi SuperFarm запущений там же. Chainlink (LINK). Офіційно інтегрований з криптовалютою Filecoin, щоб тепер Filecoin міг підключатися до блокчейну за підтримкою смарт-контрактів. Polygon (MATIC). За словами криптоаналітика, нещодавно вони уклали партнерство з Ocean Protocol (протокол передачі даних) для зниження плати за газ. Таким чином, ми бачимо, що екосистема Polygon продовжує зростати. https://www.youtube.com/watch?v=Y5-TqfIKMgQ
Реклама 👇 Замовити

Які криптоактиви будуть актуальними 

Криптоаналітик, співзасновник і ведучий YouTube каналу Altcoin Daily Остін Арнольд, розповів у своєму новому відео про 12 криптопроєктів, які мають потенціал в цьому році.

Список 12 криптоактивів, які Остін Арнольд рекомендував своїм 614 тис. підписникам:

Вартість криптовалют змінюється щодня, тому Остін Арнольд провів власне дослідження. Він зробив власний список тих криптоактивів, які будуть мати попит у 2021 році. До нього ввійшли як відомі криптовалюти🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році 1💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі (Біткоїн, Ethereum, Uniswap), так і ті, що з’явилися не так давно. Щодо кожної криптовалюти Остін Арнольд надав власну думку.

Читайте також: 💸 Платформа SuperRare отримала $9 млн інвестицій від Марка Кьюбана і Samsung

Біткоїн-ETF

В США планують схвалити перший у світі біткоїн-ETF🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році 2💸 Goldman Sachs звернувся до SEC стосовно запуску ETF, тому залишається єдине питання: коли його запустять.

Decentraland (MANA) і Sandbox (SAND)

Платформа віртуальної реальності Decentraland (MANA) і токен віртуальної платформи Sandbox (SAND) стануть головними гравцями під час «революції віртуальної реальності».

The Graph (GRT)

The Graph (GRT) — це базовий актив блокчейн мережі та протокол індексації для запитів до таких мереж, як Ethereum.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

The Graph Network існує тільки три місяці, але там вже 6000 делегатів.

Theta (THETA)

Theta Network — це проєкт потокової відеотрансляції, який працює в децентралізованій мережі. В рамках платформи була випущена криптовалюта Theta Token.

Дата запуску блокчейну Theta Mainnet 3.0 (фінальна версія продукту) перенесена на червень.

Uniswap (UNI)

Uniswap — протокол децентралізованої торгівлі, який полегшує торгівлю токенами децентралізованих фінансів DeFi. UNI🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році 3🔎 UNI та Pancake свопи — порівняння запускає основну мережу 5-го травня.

Ethereum (ETH)

В Ethereum🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році 4💰 Ринок NFT на Ethereum є надзалежним від одного проєкту — чому це погано продовжують інвестувати багато грошей, тому що бар’єр для входу став набагато простіший. У нових інвесторів з’являються інструмент для інвестування в Etherereum та отримання винагороди за розміщення ставок в ETH 2.0 Beacon Chain (центральний блокчейн в новій екосистемі Ethereum).

Cardano (ADA)

Експерт запевняє, що екосистема продовжує зростати.

TrustSwap (SWAP)

Як зазначає Остін Арнольд, понад $700 млн уже було отримано за допомогою блокування токенів і ліквідності TrustSwap. Вони починали з екосистеми Ethereum, тепер вони розширилися до Binance.

Polkastarter (POLS) і SuperFarm (SUPER)

Експерт пояснює, що Polkastarter — це повністю децентралізована платформа, створена для міжмережевих токенів і аукціонів, що дозволяє проєктам залучати капітал на блокчейн-протокол Polkadot. Міжмережевий протокол DeFi SuperFarm запущений там же.

Chainlink (LINK)

Офіційно інтегрований з криптовалютою Filecoin, щоб тепер Filecoin міг підключатися до блокчейну за підтримкою смарт-контрактів.

Polygon (MATIC)

За словами криптоаналітика, нещодавно вони уклали партнерство з Ocean Protocol (протокол передачі даних) для зниження плати за газ. Таким чином, ми бачимо, що екосистема Polygon продовжує зростати.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: