fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚢 Про корабель, що заблокував Суецький канал, створили відеогру

🚢 Pro korabeľ, ščo zablokuvav Suećkyj kanal, stvoryly videogru
Гра є безкоштовною.
Gra je bezkoštovnoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відеогра про Ever Given . Suez Canal Bulldozer — це відеогра, де невеличким бульдозером потрібно зрушити з місця контейнеровоз Ever Given, який заблокував Суецький канал. Розробник Ерік Вайлдер створив гру за дві години й за декілька днів у неї зіграли вже більш ніж 10 тисяч людей. Гра є цілковито безкоштовною. Якщо ви хочете відчути, як це бути водієм бульдозера, що намагається зрушити таке величезне судно, то зробити це можна за посиланням. А що взагалі відбувається? . Зранку 23 березня, величезний контейнеровоз Ever Given застряг у каналі, що спровокувало затор з сотень кораблів зі всього світу. Вантажне судно має максимальні дозволені розміри для входу у канал — 400 метрів довжини та 59 метрів ширини. Корабель рухався з Китаю до Нідерландів. Порив вітру відхилив корабель від курсу й судно сіло на мілину. Читатйте також: 🐬 Канали Венеції настільки очистились, що до них повернулись дельфіни. Цього разу точно — відео. Спочатку місцева влада привезла кілька буксирів, аби витягнути корабель, щоправда, це не допомогло. Однак це й стало сюжетом для міні-гри про події з Ever Given. Чому цей канал такий важливий?. Суецький канал — це один із найважливіших торгових шляхів, він зєднує Середземне і Червоне море. Щороку через канал проходить приблизно 10% усіх міжнародних торговельних кораблів. Шість років тому уряд Єгипту завершив реконструкцію каналу, аби забезпечити більшу кількість кораблів.

Відеогра про Ever Given 

Suez Canal Bulldozer — це відеогра, де невеличким бульдозером потрібно зрушити з місця контейнеровоз Ever Given, який заблокував Суецький канал. Розробник Ерік Вайлдер створив гру за дві години й за декілька днів у неї зіграли вже більш ніж 10 тисяч людей.

Гра є цілковито безкоштовною. Якщо ви хочете відчути, як це бути водієм бульдозера, що намагається зрушити таке величезне судно, то зробити це можна за посиланням.

Відеогра про Ever Given 

А що взагалі відбувається? 

Зранку 23 березня, величезний контейнеровоз Ever Given застряг🚢 Про корабель, що заблокував Суецький канал, створили відеогру 1🤪 «Мені тільки запитати»: у Суецькому каналі застряг контейнеровоз — це спричинило затор з сотень кораблів у каналі, що спровокувало затор з сотень кораблів зі всього світу. Вантажне судно має максимальні дозволені розміри для входу у канал — 400 метрів довжини та 59 метрів ширини.

Корабель рухався з Китаю до Нідерландів. Порив вітру відхилив корабель від курсу й судно сіло на мілину.

Читайте також: 🐬 Канали Венеції настільки очистились, що до них повернулись дельфіни. Цього разу точно — відео

Спочатку місцева влада привезла кілька буксирів, аби витягнути корабель, щоправда, це не допомогло. Однак це й стало сюжетом для міні-гри про події з Ever Given.

Чому цей канал такий важливий?

Суецький канал — це один із найважливіших торгових шляхів, він з’єднує Середземне і Червоне море. Щороку через канал проходить приблизно 10% усіх міжнародних торговельних кораблів. Шість років тому уряд Єгипту завершив реконструкцію каналу, аби забезпечити більшу кількість кораблів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: