fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤤 МакДональдз планує відкрити більш ніж 10 нових закладів в Україні — де саме

🤤 MakDonaľdz planuje vidkryty biľš niž 10 novyh zakladiv v Ukraїni — de same
Вже відомо міста, де з'являться нові ресторани.
Vže vidomo mista, de z'javljaťsja novi restorany.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Плани МакДональдз. Протягом 2021 року МакДональдз збільшить свою мережу ресторанів та відкриє нові заклади в Івано-Франківську, Білій Церкві, Луцьку та Хмельницькому. Крім того, компанія планує відкрити свої ресторани й в інших містах України, де ще їх немає. Як зазначила генеральна директорка компанії в Україні Юлія Бадрітдінова, за останні 20 років МакДональдз інвестував майже $300 мільйонів на розвиток мережі в країні. По-перше, компанію цікавлять локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки. Віталій Стефурак. директор з розвитку МакДональдз Україна. Читатйте також: 😱 У Мівіні змінили склад — стало екологічніше. У 2021 році компанія планує створити 4 600 робочих місць: 1 500 в ресторанах МакДональдз та 3 100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів. За минулий рік нові заклади відкрили в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі (Київській області). Обсяг інвестицій у будівництво і відкриття нових закладів та реновацію вже існуючих склав майже $26 мільйонів. Наразі компанія налічує 98 ресторанів у 21 місті по всій Україні.

Плани МакДональдз

Протягом 2021 року МакДональдз збільшить свою мережу ресторанів та відкриє нові заклади в Івано-Франківську, Білій Церкві, Луцьку та Хмельницькому. Крім того, компанія планує відкрити свої ресторани й в інших містах України, де ще їх немає.

Як зазначила генеральна директорка компанії в Україні Юлія Бадрітдінова, за останні 20 років МакДональдз інвестував майже $300 мільйонів на розвиток мережі в країні.

Крім того, протягом декількох років планують відкрити нові заклади у містах-мільйонниках – Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві.

Наразі МакДональдз розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів у Кропивницькому та Маріуполі, а також компанія відкрита до пропозицій щодо місця розташування перших закладів у Чернівцях та Ужгороді.

За словами директора з розвитку компанії Віталія Стефурака вибір розташування майбутнього ресторану залежить від декількох критеріїв.

🤤 МакДональдз планує відкрити більш ніж 10 нових закладів в Україні — де саме 1

По-перше, компанію цікавлять локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки

Віталій Стефурак, директор з розвитку МакДональдз Україна
Читайте також: 😱 У «Мівіні» змінили склад — стало екологічніше

У 2021 році компанія планує створити 4 600 робочих місць: 1 500 в ресторанах МакДональдз та 3 100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів.

За минулий рік нові заклади відкрили в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі (Київській області). Обсяг інвестицій у будівництво і відкриття нових закладів та реновацію вже існуючих склав майже $26 мільйонів. Наразі компанія налічує 98 ресторанів у 21 місті по всій Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: