fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤯 Crypto Buds представляє колекцію з 10 000 цифрових гральних карт для продажу у вигляді NFT

🤯 Crypto Buds predstavljaje kolekciju z 10 000 cyfrovyh graľnyh kart dlja prodažu u vygljadi NFT
Карти варіюються від стандартних до суперунікальних.
Karty varijujuťsja vid standartnyh do superunikaľnyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  10 000 гральних карт у вигляді NFT. Згідно з заявою на офіційній сторінці, команда Crypto Buds* презентує оригінальну колекцію з 10 000 цифрових гральних карт у вигляді невзаємозамінних токенів. Наша пристрасть до навушників і музики в поєднанні з криптовалютою стала рушійною силою цієї першої колекції. Crypto Buds. . Колекція Crypto Buds (CBuds) містить NFT низки художніх карт навушників, кількість яких обмежена. Десятки художників з усього світу працювали над створенням колекції цифрового мистецтва. Що таке Crypto Buds?. . Читатйте також: 🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен. Раритети карт. Як заявляють розробники на сайті, CBuds містять різні раритети, зокрема: Тип: навушники для ді-джеїв, ПК геймери, навушники, Bluetooth; Стиль: піксель, піксельний метал, піксельний алмаз, епічний метал, епічний алмаз; Малюнок: мульти, бронза, срібло, золото, діаманти; Музична нота: Bass Clef, Treble Clef, Sharp, Flat, None; MP3: хіп-хоп, EDM, джаз, кантрі, рок, none. Карти бувають стандартними, рідкими та ультрарідкими. До стандартних типів NFTS відносяться DJ Headphones, PC Gamer, Ear Buds, Pods, Bluetooth. Рідкісний тип NFT: Epic Metal, Epic Diamond. Ультра рідкісний тип NFT містить MP3 для справжніх меломанів, який продюсує Fesliyan Studios. Crypto Buds передбачили те, що всі захочуть спочатку купити рідкісні токени, тому всі продажі рандомізовані, бо діє 21-денна сліпа система blind (англ. — сліпий). Це дає кожному можливість отримувати рідкі NFT при кожній покупці, забезпечуючи рівномірний і справедливий розподіл спочатку. Ми не знаємо, які карти та кому продаються, поки blind не буде знятий. Однак після закінчення 21-денного періоду — або коли всі карти будуть продані, в залежності від того, що настане раніше — blind буде знято, а решта непроданих карт будуть показані. Crypto Buds. . Вартість карт. Кожна карта записується в блокчейн Ethereum та повністю синхронізується з платформою для покупки або обміну токенів OpenSea. NFT карти передбачає повне володіння з необмеженими комерційними правами. Розбивки цін представлені на зображенні. На цей час поточна ціна становить 0,02 ETH, максимально можна придбати 20 карт. На своїй сторінці в Twitter Crypto Buds повідомляють, що залишилося всього 176 токенів до підвищення цін. https://twitter.com/TheCryptoBuds/status/1376846042482769921

10 000 гральних карт у вигляді NFT

Згідно з заявою на офіційній сторінці, команда Crypto Buds* презентує оригінальну колекцію з 10 000 цифрових гральних карт у вигляді невзаємозамінних токенів.

Наша пристрасть до навушників і музики в поєднанні з криптовалютою стала рушійною силою цієї першої колекції

Crypto Buds

Колекція Crypto Buds (CBuds) містить NFT🤯 Crypto Buds представляє колекцію з 10 000 цифрових гральних карт для продажу у вигляді NFT 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени? низки художніх карт навушників, кількість яких обмежена. Десятки художників з усього світу працювали над створенням колекції цифрового мистецтва.

Що таке Crypto Buds?

*Crypto Buds — це повністю цифровий артхаусний проєкт, який пропонує колекцію криптовалютних предметів колекціонування

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен

Раритети карт

Як заявляють розробники на сайті, CBuds містять різні раритети, зокрема:

  • Тип: навушники для ді-джеїв, ПК геймери, навушники, Bluetooth;
  • Стиль: піксель, піксельний метал, піксельний алмаз, епічний метал, епічний алмаз;
  • Малюнок: мульти, бронза, срібло, золото, діаманти;
  • Музична нота: Bass Clef, Treble Clef, Sharp, Flat, None;
  • MP3: хіп-хоп, EDM, джаз, кантрі, рок, none.

Карти бувають стандартними, рідкими та ультрарідкими. До стандартних типів NFTS відносяться DJ Headphones, PC Gamer, Ear Buds, Pods, Bluetooth. Рідкісний тип NFT: Epic Metal, Epic Diamond. Ультра рідкісний тип NFT містить MP3 для справжніх меломанів, який продюсує Fesliyan Studios. Crypto Buds передбачили те, що всі захочуть спочатку купити рідкісні токени, тому всі продажі рандомізовані, бо діє 21-денна сліпа система blind (англ. — сліпий).

NFT

Це дає кожному можливість отримувати рідкі NFT при кожній покупці, забезпечуючи рівномірний і справедливий розподіл спочатку. Ми не знаємо, які карти та кому продаються, поки blind не буде знятий. Однак після закінчення 21-денного періоду — або коли всі карти будуть продані, в залежності від того, що настане раніше — blind буде знято, а решта непроданих карт будуть показані

Crypto Buds

Вартість карт

Кожна карта записується в блокчейн Ethereum та повністю синхронізується з платформою для покупки або обміну токенів OpenSea. NFT карти передбачає повне володіння з необмеженими комерційними правами. Розбивки цін представлені на зображенні.

NFT

На цей час поточна ціна становить 0,02 ETH, максимально можна придбати 20 карт. На своїй сторінці в Twitter Crypto Buds повідомляють, що залишилося всього 176 токенів до підвищення цін.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: