fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Платіжна система Circle запровадить покупку NFT за допомогою кредитних карток

💳 Platižna systema Circle zaprovadyť pokupku NFT za dopomogoju kredytnyh kartok
Поріг входу до ринку NFT знизиться радикально.
Porig vhodu do rynku NFT znyzyťsja radykaľno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про нову ініціативу. Fintech-стартап Circle Internet Financial заявив про запуск платіжного рішення для ринку невзаємозамінних токенів. Тепер інвестори та творці контенту NFT зможуть здійснювати платежі за допомогою кредитних карток і криптовалюти. Планується, що ще більше інвесторів будуть залучені для підтримки ринку NFT. Circle також представила функції, які будуть доступні в найближчі місяці: підтримка платежів USDC, BTC і ETH. Крім того, заявляється, що інфраструктура облікових записів цифрових активів Circle та API-інтерфейси дозволять ринкам легко зберігати активи NFT. Circle також запровадить казначейські та дохідні служби. Ринки NFT — це власний бізнес з цифрових активів. Тому за наявності коштів та казначейських рахунків у Circle, розробники NFT зможуть скористатися новими високодохідними цифровими доларовими рахунками. Це дозволить неробочим оборотним капіталам заробляти 4-8% APY на USDC. Читатйте також: 🤩 Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну. Важлива подія для ринку NFT. Генеральний директор Circle Джеремі Аллер зазначив, що ця подія важлива для творців контенту і для клієнтів, що бажають вийти на ринок NFT. Circle сподівається підтримати галузь NTF — творців, торговельні платформи, вітрини та клієнтів за допомогою нашого рішення. Це забезпечить зручність для користувачів і можливість масових платежів за допомогою криптосполучення і USDC. Джеремі Аллер . Генеральний директор Circle . Завдяки інфраструктурі платежів Circle, торгові платформи та вітрини NFT можуть створити зручний інтерфейс, призначений для користувача, покупців і продавців. Управляти платформою буде простіше завдяки API-інтерфейсу Circle Payments (платежі по картках у фіатній валюті), Payouts and Digital Dollar Accounts APIs (цифрові доларові рахунки).
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про нову ініціативу

Fintech-стартап Circle Internet Financial заявив про запуск платіжного рішення для ринку невзаємозамінних токенів. Тепер інвестори та творці контенту NFT зможуть здійснювати платежі за допомогою кредитних карток і криптовалюти.

Планується, що ще більше інвесторів будуть залучені для підтримки ринку NFT💳 Платіжна система Circle запровадить покупку NFT за допомогою кредитних карток 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?.

Circle також представила функції, які будуть доступні в найближчі місяці: підтримка платежів USDC, BTC і ETH. Крім того, заявляється, що інфраструктура облікових записів цифрових активів Circle та API-інтерфейси дозволять ринкам легко зберігати активи NFT.

Circle також запровадить казначейські та дохідні служби. Ринки NFT — це власний бізнес з цифрових активів. Тому за наявності коштів та казначейських рахунків у Circle, розробники NFT зможуть скористатися новими високодохідними цифровими доларовими рахунками. Це дозволить неробочим оборотним капіталам заробляти 4-8% APY на USDC.

Читайте також: 🤩 Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну

Важлива подія для ринку NFT

Генеральний директор Circle Джеремі Аллер зазначив, що ця подія важлива для творців контенту і для клієнтів, що бажають вийти на ринок NFT.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Circle сподівається підтримати галузь NTF — творців, торговельні платформи, вітрини та клієнтів за допомогою нашого рішення. Це забезпечить зручність для користувачів і можливість масових платежів за допомогою криптосполучення і USDC

Джеремі Аллер , Генеральний директор Circle

Завдяки інфраструктурі платежів Circle, торгові платформи та вітрини NFT можуть створити зручний інтерфейс, призначений для користувача, покупців і продавців. Управляти платформою буде простіше завдяки API-інтерфейсу Circle Payments (платежі по картках у фіатній валюті), Payouts and Digital Dollar Accounts APIs (цифрові доларові рахунки).

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: