fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 ProBit Exchange оголошує про черговий ProBit Exclusive для BTC зі знижкою 50%

💰 ProBit Exchange ogološuje pro čergovyj ProBit Exclusive dlja BTC zi znyžkoju 50%
Попередні ексклюзивні події BTC отримали схвалення спільноти ProBit, надавши понад 5X для підписників.
Poperedni ekskljuzyvni podiї BTC otrymaly shvalennja spiľnoty ProBit, nadavšy ponad 5X dlja pidpysnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Біржа успішно завершила раунди IEO на $7 млн протягом I кварталу 2021 року на біржі ProBit. З 30 березня ProBit запускає ще один довгоочікуваний BTC Exclusive, пропонуючи підписку на BTC зі знижкою 50% через токени PROB. Попередні ексклюзивні події BTC отримали схвалення спільноти ProBit, давши 5X їх учасникам, завдяки рекорду курсу BTC на рівні понад $61 тисячі у середині березня. Це дозволило задовольнити зростаючий попит з боку роздрібної торгівлі. Ексклюзиви ProBit BTC — це чудова можливість для побудови BTC-позицій за цінами зі знижкою. Ексклюзиви підтверджують свою цінність понад 12X для абонентів та знижують бар’єр для входу для роздрібних торговців, які хочуть зміцнити свій портфель найкращими токенами, включаючи Polkadot, Polygon (MATIC), Swingby та більше. Значне виведення 12 000 BTC, що відбулося нещодавно на Coinbase, свідчить про припинення активних торгів власниками біткоїнів та сигналізує про перехід у холодне сховище на довгий час. Численні криптовалютні компанії продовжують спостерігати за тим, як просувається IPO, включаючи Coinbase та eToro. Оскільки раніше керівники фондів дивилися на децентралізовані активи як на законний засіб заощадження і хеджування від інфляції, останній BTC Exclusive — це можливість для нових і нинішніх власників BTC накопичити потенційне багатство з довгостроковими прогнозами. Probit Exchange продовжує залишатися однією з найбільш надійних і прозорих криптобірж у Південній Кореї. Біржа отримала ліцензію на систему управління інформаційною безпекою (ISMS), що свідчить про її прихильність до повністю прозорих операцій як надійного постачальника віртуальних активів. Нещодавня інтеграція з Binance Smart Chain дозволить стимулювати децентралізовані інновації та доступність блокчейнів, а інтеграція з HummingBird запропонує інноваційні та потенційно прибуткові автоматизовані торгові інструменти для спільноти ProBit. ProBit Exchange пропонуватиме підписку на BTC зі знижкою 50% починаючи з 30 березня. Про ProBit Exchange. . ГЛОБАЛЬНИЙ БРЕНД PROBIT EXCHANGE, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ КОРИСТУВАЧІВ. 100,000+ учасників спільноти 800,000+ активних користувачів на місяць 3,000,000 відвідувачів на місяць 50,000,000 користувачів партнерських агрегаторів і гаманців, таких як CoinMarketCap Інтерфейс багатомовного веб-сайту, що підтримує 41 мову. Маркетингова і громадська підтримка на 8 основних мовах.

Біржа успішно завершила раунди IEO на $7 млн протягом I кварталу 2021 року на біржі ProBit.

З 30 березня ProBit запускає ще один довгоочікуваний BTC Exclusive, пропонуючи підписку на BTC зі знижкою 50% через токени PROB.

Попередні ексклюзивні події BTC отримали схвалення спільноти ProBit, давши 5X їх учасникам, завдяки рекорду курсу BTC на рівні понад $61 тисячі у середині березня. Це дозволило задовольнити зростаючий попит з боку роздрібної торгівлі.

Ексклюзиви ProBit BTC — це чудова можливість для побудови BTC-позицій за цінами зі знижкою. Ексклюзиви підтверджують свою цінність понад 12X для абонентів та знижують бар’єр для входу для роздрібних торговців, які хочуть зміцнити свій портфель найкращими токенами, включаючи Polkadot, Polygon (MATIC), Swingby та більше.

💰 ProBit Exchange оголошує про черговий ProBit Exclusive для BTC зі знижкою 50% 1

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

ProBit

Безпечна крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Значне виведення 12 000 BTC, що відбулося нещодавно на Coinbase, свідчить про припинення активних торгів власниками біткоїнів та сигналізує про перехід у холодне сховище на довгий час. Численні криптовалютні компанії продовжують спостерігати за тим, як просувається IPO, включаючи Coinbase та eToro.

Оскільки раніше керівники фондів дивилися на децентралізовані активи як на законний засіб заощадження і хеджування від інфляції, останній BTC Exclusive — це можливість для нових і нинішніх власників BTC накопичити потенційне багатство з довгостроковими прогнозами.

Probit Exchange продовжує залишатися однією з найбільш надійних і прозорих криптобірж у Південній Кореї. Біржа отримала ліцензію на систему управління інформаційною безпекою (ISMS), що свідчить про її прихильність до повністю прозорих операцій як надійного постачальника віртуальних активів.

Нещодавня інтеграція з Binance Smart Chain дозволить стимулювати децентралізовані інновації та доступність блокчейнів, а інтеграція з HummingBird запропонує інноваційні та потенційно прибуткові автоматизовані торгові інструменти для спільноти ProBit.

ProBit Exchange пропонуватиме підписку на BTC зі знижкою 50% починаючи з 30 березня.

Про ProBit Exchange

ProBit Exchange входить в топ-20 криптовалютних бірж у світі. Ми завершили понад 200 раундів IEO і незмінно входимо в четвірку кращих у Південній Кореї. ProBit Exchange надає необмежений доступ до торгівлі, виділений майже на 1000 торгових пар.

ГЛОБАЛЬНИЙ БРЕНД PROBIT EXCHANGE, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ КОРИСТУВАЧІВ

  • 100,000+ учасників спільноти
  • 800,000+ активних користувачів на місяць
  • 3,000,000 відвідувачів на місяць
  • 50,000,000 користувачів партнерських агрегаторів і гаманців, таких як CoinMarketCap

Інтерфейс багатомовного веб-сайту, що підтримує 41 мову. Маркетингова і громадська підтримка на 8 основних мовах.

Приєднуйтесь до наших активним програм і отримайте величезні переваги

  1. Знижка на торгівлю: Купуйте PROB, сплачуйте комісію за торгівлю за допомогою PROB і ваша комісія становитиме 0.03%
  2. Стек Майнінг: Стек PROB та заробляйте PROB зі ставкою 4% річних
  3. Реферальна ПрограмаОтримуйте 10-30% від комісій за торгівлю, запрошуючи друзів на ProBit
  4. ProBit Exclusive: Підпишіться на 50% знижку на 200 найкращих токенів
  5. Авто Холд Кампанії: Утримуйте токени і отримуйте 6% річних

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

ProBit

Безпечна крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: ProBit

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: