fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐒 Науковці створили мапу, де теоретично можна знайти нові види тварин, птахів та рептилій

🐒 Naukovci stvoryly mapu, de teoretyčno možna znajty novi vydy tvaryn, ptahiv ta reptylij
Найбільше нових видів може бути зосереджено у Колумбії чи у Мадагаскарі.
Najbiľše novyh vydiv može buty zoseredženo u Kolumbiї čy u Madagaskari.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мапа з новими видами тварин. Науковці з Єльського університету створили мапу, де можуть теоретично знаходитись нові види тварин. Цей проєкт має допомогти дослідникам природи винайти нові, раніше не бачені, види тварин у світі, про це передає Platfor.ma. Вчені дослідили інформацію про більш ніж 32 тисячі видів наземних хребетних: їхній ареал проживання; дати відкриття видів; біологічні та екологічні характеристики. Відтак вони сформували можливі місця, де можуть знаходитись ті чи інші нові види фауни. Наші знання про біорізноманітність Землі не є статичними, і з початку сучасної систематики в 1758 році було описано понад 1,8 мільйона видів. Але на нашій планеті, ймовірно, понад 10 мільйонів видів. Протягом століть дослідники та таксономісти багато працювали над відкриттям та описом видів наземних хребетних. Втім, багато видів досі залишаються невідкритими. Опис на сайті. . Читатйте також: 🌚 Тест: який ви стрімінговий сервіс?. Наприклад, на заході Колумбії чи у Мадагаскарі відносно найбільші шанси знайти нові види ссавців. Також цікавою для дослідження може бути Індонезія — там великі шанси знайти нових рептилій. За словами співавтора дослідження Маріо Мура нові великі види тварин у густонаселених районах малоімовірно знайти — більшість з них вже відкрита. Однак менші види й досі залишаються загалом непомітними для людського ока. Мапа з новими видами тварин доступна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Мапа з новими видами тварин

Науковці з Єльського університету створили мапу, де можуть теоретично знаходитись нові види тварин. Цей проєкт має допомогти дослідникам природи винайти нові, раніше не бачені, види тварин у світі, про це передає Platfor.ma.

Вчені дослідили інформацію про більш ніж 32 тисячі видів наземних хребетних:

  • їхній ареал проживання;
  • дати відкриття видів;
  • біологічні та екологічні характеристики.

Відтак вони сформували можливі місця, де можуть знаходитись ті чи інші нові види фауни.

Наші знання про біорізноманітність Землі не є статичними, і з початку сучасної систематики в 1758 році було описано понад 1,8 мільйона видів. Але на нашій планеті, ймовірно, понад 10 мільйонів видів. Протягом століть дослідники та таксономісти багато працювали над відкриттям та описом видів наземних хребетних. Втім, багато видів досі залишаються невідкритими

Опис на сайті

Мапа з новими видами тварин

Читайте також: 🌚 Тест: який ви стрімінговий сервіс?

Наприклад, на заході Колумбії чи у Мадагаскарі відносно найбільші шанси знайти нові види ссавців. Також цікавою для дослідження може бути Індонезія — там великі шанси знайти нових рептилій.

За словами співавтора дослідження Маріо Мура нові великі види тварин у густонаселених районах малоімовірно знайти — більшість з них вже відкрита. Однак менші види й досі залишаються загалом непомітними для людського ока.

Мапа з новими видами тварин доступна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: