fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 На акціях майнінгових компаній можна заробити швидше, ніж на біткоїні: дослідження

🤩 Na akcijah majningovyh kompanij možna zarobyty švydše, niž na bitkoїni: doslidžennja
На кожен 1% зростання біткоїна припадає 2,5% зростання акцій майнінгових компаній
Na kožen 1% zrostannja bitkoїna prypadaje 2,5% zrostannja akcij majningovyh kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майнінг біткоїнів набирає обертів. За останній рік біткоїн-майнери заробили значно більше, ніж холдери біткоїну. Спостереженнями поділився віцепрезидент Fundstrat Global Advisors, Ліор Шимрон, у розмові з CNBC. Fundstrat Global Advisors — незалежний дослідницький центр, що займається розробкою ринкової стратегії та галузевими дослідженнями. За словами аналітика, під час поточного бичачого тренду, біткоїн виріс на 900%, однак середня прибутковість найбільших публічно вторгованих акцій майнінгових компаній склала 5000%. В аналіз були включені чотири найбільші компанії у сфері майнінгу біткоїна: Marathon Digital Holdings, Riot Blockchain, Hive Blockchain і Hut 8. Капіталізація кожної становить $1 млрд. Читатйте також: 🚿 Бойлер WiseMining Sato для майнінгу біткоїна скоро надійде у продаж. Швидкий доступ до біткоїна. Через брак регульованих продуктів для інвестування в криптовалюті в США спостерігається підвищений інтерес інвесторів до акцій майнінгових компаній. Шимрон додав, що в інвесторів зараз є бажання отримати доступ до біткоїна, а майнінгові компанії — один зі способів це зробити. На основі графіку можна зробити висновок, що прибуток, який демонструють ці майнінгові компанії, становить 2,5% на кожен 1% приросту ціни біткоїна. Попри те, що підрахунки можуть бути приблизними та мати неточності, вони показують загальні тренди на ринку криптовалюти.
Реклама 👇 Замовити

Майнінг біткоїнів набирає обертів

За останній рік біткоїн-майнери заробили значно більше, ніж холдери біткоїну🤩 На акціях майнінгових компаній можна заробити швидше, ніж на біткоїні: дослідження 1🤓 Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики. Спостереженнями поділився віцепрезидент Fundstrat Global Advisors, Ліор Шимрон, у розмові з CNBC. Fundstrat Global Advisors — незалежний дослідницький центр, що займається розробкою ринкової стратегії та галузевими дослідженнями.

За словами аналітика, під час поточного бичачого тренду, біткоїн виріс на 900%, однак середня прибутковість найбільших публічно вторгованих акцій майнінгових компаній склала 5000%.

В аналіз були включені чотири найбільші компанії у сфері майнінгу біткоїна: Marathon Digital Holdings, Riot Blockchain, Hive Blockchain і Hut 8. Капіталізація кожної становить $1 млрд.

Читайте також: 🚿 Бойлер WiseMining Sato для майнінгу біткоїна скоро надійде у продаж

Швидкий доступ до біткоїна

Через брак регульованих продуктів для інвестування в криптовалюті в США спостерігається підвищений інтерес інвесторів до акцій майнінгових компаній. Шимрон додав, що в інвесторів зараз є бажання отримати доступ до біткоїна, а майнінгові компанії — один зі способів це зробити.

Біткоїн та акції майнінгових компаній

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

На основі графіку можна зробити висновок, що прибуток, який демонструють ці майнінгові компанії, становить 2,5% на кожен 1% приросту ціни біткоїна. Попри те, що підрахунки можуть бути приблизними та мати неточності, вони показують загальні тренди на ринку криптовалюти.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: