fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💪🏻 Hacken став найбільшим українським криптопроєктом у сфері cybersec

💪🏻 Hacken stav najbiľšym ukraїnśkym kryptoprojektom u sferi cybersec
Капіталізація токена HAI досягла $52 210 395, а стартувала зі значення $269 259.
Kapitalizacija tokena HAI dosjagla $52 210 395, a startuvala zi značennja $269 259.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Успішний криптопроєкт Hacken. Українська компанія-розробник в сфері кібербезпеки на глобальному ринку Hacken стала найбільшим за капіталізацією cybersec криптопроєктом. На презентації аналітичного дослідження стало відомо, що в травні 2020 року капіталізація токена була $269 259. Однак через дев’ять місяців вона збільшилася більш ніж в 120 разів — до $33 342 580. Сьогодні ж, 22 березня, капіталізація токена HAI сягнула $52 210 395. За період 2017-2020 це перший український cybersec проєкт, який успішно закрив ICO. Чому так відбулося. Читатйте також: 🤑 Дослідження: кожного дня на криптобіржах реєструються 100 тисяч нових користувачів. Компанія займається захистом приватних осіб та компаній від кіберзагроз. За словами CEO компанії Дмитра Будоріна, їх успіх полягає в партнерстві з декількома великими компаніями: Liquid, OneLedger, FTX, Uklon, Air Asia, Gate.io та багато інших. Навіть у дуже складні часи основна команда дотримувалася єдиного плану. Ми три роки працювали над продуктами та сервісами, які роблять світ блокчейну безпечним. Дмитро Будорін. CEO Hacken. B2B-сегмент — не єдина ніша, в якій працює Hacken. Для В2С компанія створила додаток HackenAI. Ним користуються вже понад 50 тисяч людей з США, Нідерландів, Британії та України. Тепер стало можливим користуватися безпечним VPN — в кінці 2020 року Hacken розробила власний hVPN. Попри те, що продукт ще в стадії розробки та тестування, він вже набрав більше, ніж дві тисячі підписників. Також агрегатор даних ринку криптовалют CoinGecko у липні 2020 року уклав партнерську угоду з Hacken, щоб включити безпеку криптобірж у свою метрику Trust Score. Токен НАІ та онлайн-ринок: що буде далі. Як повідомляють в компанії, з 2021 по 2023 рік Hacken продовжить створювати екосистему, що обєднає провайдерів і клієнтів з питань кібербезпеки. Основою для цього буде власний службовий токен HAI. Він також стане ексклюзивним варіантом оплати для майбутнього Hacken Foundation. Це онлайн-ринок, де попередньо затверджені компанії з кібербезпеки й позаштатні спеціалісти зможуть розміщувати й продавати свої послуги.
Реклама 👇 Замовити

Успішний криптопроєкт Hacken

Українська компанія-розробник в сфері кібербезпеки на глобальному ринку Hacken стала найбільшим за капіталізацією cybersec криптопроєктом.

На презентації аналітичного дослідження стало відомо, що в травні 2020 року капіталізація токена💪🏻 Hacken став найбільшим українським криптопроєктом у сфері cybersec 1💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен була $269 259. Однак через дев’ять місяців вона збільшилася більш ніж в 120 разів — до $33 342 580. Сьогодні ж, 22 березня, капіталізація токена HAI сягнула $52 210 395.

За період 2017-2020 це перший український cybersec проєкт, який успішно закрив ICO.

Чому так відбулося

Читайте також: 🤑 Дослідження: кожного дня на криптобіржах реєструються 100 тисяч нових користувачів

Компанія займається захистом приватних осіб та компаній від кіберзагроз. За словами CEO компанії Дмитра Будоріна, їх успіх полягає в партнерстві з декількома великими компаніями: Liquid, OneLedger, FTX, Uklon, Air Asia, Gate.io та багато інших.

Навіть у дуже складні часи основна команда дотримувалася єдиного плану. Ми три роки працювали над продуктами та сервісами, які роблять світ блокчейну безпечним

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Дмитро Будорін, CEO Hacken

B2B-сегмент — не єдина ніша, в якій працює Hacken. Для В2С компанія створила додаток HackenAI. Ним користуються вже понад 50 тисяч людей з США, Нідерландів, Британії та України. Тепер стало можливим користуватися безпечним VPN — в кінці 2020 року Hacken розробила власний hVPN. Попри те, що продукт ще в стадії розробки та тестування, він вже набрав більше, ніж дві тисячі підписників.

Також агрегатор даних ринку криптовалют CoinGecko у липні 2020 року уклав партнерську угоду з Hacken, щоб включити безпеку криптобірж у свою метрику Trust Score.

Токен НАІ та онлайн-ринок: що буде далі

Як повідомляють в компанії, з 2021 по 2023 рік Hacken продовжить створювати екосистему, що об’єднає провайдерів і клієнтів з питань кібербезпеки. Основою для цього буде власний службовий токен HAI.

Він також стане ексклюзивним варіантом оплати для майбутнього Hacken Foundation. Це онлайн-ринок, де попередньо затверджені компанії з кібербезпеки й позаштатні спеціалісти зможуть розміщувати й продавати свої послуги.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: