fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚿 Бойлер WiseMining Sato для майнінгу біткоїна скоро надійде у продаж

🚿 Bojler WiseMining Sato dlja majningu bitkoїna skoro nadijde u prodaž
Виробник просить 8990 доларів США за одну таку модель.
Vyrobnyk prosyť 8990 dolariv SŠA za odnu taku modeľ.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вбити двох зайців. Компанія WiseMining створила бойлер на базі ASIC-майнерів, який здатен нагрівати воду і майнити біткоїни. Бойлер Sato зможе обігріти будинок і воду шляхом використання майнінгових установок ASIC для виробництва тепла. Це також означає, що обігрівач забезпечить дохід у вигляді криптовалюти, що значно компенсує витрати на опалення будинку. Читатйте також: 🌱 Beeple продасть NFT для підтримки фонду Open Earth Foundation. Система роботи досить проста. Спеціальна діелектрична рідина є проміжним теплоносієм бойлера — вона переносить тепло від ASIC-майнера до води в баку. В результаті нагрівання в блоці, вода переходить в змійовик, після чого відбувається випаровування і конденсація рідини. Модель Sato зможе забезпечити до 5 кВт тепла, що не дозволить їй бути єдиним джерелом тепла. Однак, бойлер можна підєднати до основної системи теплопостачання. Таким чином, продукт Sato не тільки обігріє будинок, але і буде добувати біткоїни. Старт продажів. Перші зразки WiseMining Sato зявляться у продажу на початку квітня. Виробник просить $8 990 за одну таку модель. Також потрібно врахувати, що в цю вартість не включено обладнання для майнингу. Якщо інші виробники підхоплять цю тенденцію, в майбутньому вартість таких бойлерів може бути значно меншою.
Реклама 👇 Замовити

Вбити двох зайців

Компанія WiseMining створила бойлер на базі ASIC-майнерів, який здатен нагрівати воду і майнити біткоїни.

Майнинг

Бойлер Sato зможе обігріти будинок і воду шляхом використання майнінгових🚿 Бойлер WiseMining Sato для майнінгу біткоїна скоро надійде у продаж 1👨🏻‍🏭 Майнінг криптовалют: як саме це працює і скільки можна заробляти? установок ASIC для виробництва тепла. Це також означає, що обігрівач забезпечить дохід у вигляді криптовалюти, що значно компенсує витрати на опалення будинку.

Читайте також: 🌱 Beeple продасть NFT для підтримки фонду Open Earth Foundation

Система роботи досить проста. Спеціальна діелектрична рідина є проміжним теплоносієм бойлера — вона переносить тепло від ASIC-майнера до води в баку.

В результаті нагрівання в блоці, вода переходить в змійовик, після чого відбувається випаровування і конденсація рідини. Модель Sato зможе забезпечити до 5 кВт тепла, що не дозволить їй бути єдиним джерелом тепла. Однак, бойлер можна під’єднати до основної системи теплопостачання.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Таким чином, продукт Sato не тільки обігріє будинок, але і буде добувати біткоїни.

Старт продажів

Перші зразки WiseMining Sato з’являться у продажу на початку квітня. Виробник просить $8 990 за одну таку модель. Також потрібно врахувати, що в цю вартість не включено обладнання для майнингу. Якщо інші виробники підхоплять цю тенденцію, в майбутньому вартість таких бойлерів може бути значно меншою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: