fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤯 Facebook презентувала нейронні браслети, з якими можна буде керувати доповненою реальністю

🤯 Facebook prezentuvala nejronni braslety, z jakymy možna bude keruvaty dopovnenoju reaľnistju
Щоправда, наразі точно невідомо, коли саме з'являться такі пристрої.
Ščopravda, narazi točno nevidomo, koly same z'javljaťsja taki prystroї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нейронні браслети від Facebook. Підрозділ Facebook Reality Labs презентував концепцію приладу, який зможе зчитувати думки людей та дозволить керувати обєктами доповненої реальності, що повноцінно накладатимуться на реальне середовище. На відео можна побачити нейронні браслети, які слідкують за сигналами мозку, що надходять до руки користувача, коли він щось робить — хоче написати щось, перегорнути сторінку, взяти певну річ тощо. https://www.youtube.com/watch?v=GakDa7IQt5o У Facebook впевнені, що ці самі сигнали можна відтворити у віртуальному чи доповненому середовищі. Наприклад, якщо ви хочете написати текст, то перед вами зявиться віртуальна клавіатура — вона буде доступна на будь-якій поверхні. У реальності ж клавіатури немає — нейронні браслети зчитують ваші нейронні сигнали та відтворюють їх у вигляді клавіатури. Ви подумали, що друкуєте певні літеру — вона відображається у VR. Насправді для контролю запясть людини необхідно більше нейронів мозку, аніж для інших частин нашого тіла. Приблизно у два рази більше нейронів виділяється для руху рук, аніж для руху губ чи вербального спілкування. Томас Ріардон. глава науково-дослідного відділу Facebook Reality Labs. Читатйте також: 🎮 Показали можливий дизайн PlayStation 5 Slim — менше та потужніше. Щоправда, наразі точно невідомо, коли саме зявляться такі пристрої. За словами голови технологічного відділу Facebook Майка Шропфера команда розробників нині лише досліджує ці технології — вони ще на ранній стадії розробки, тому треба буде чекати, коли продемонструють принаймні прототип пристрою.
Реклама 👇 Замовити

Нейронні браслети від Facebook

Підрозділ Facebook Reality Labs презентував концепцію приладу, який зможе зчитувати думки людей та дозволить керувати об’єктами доповненої реальності, що повноцінно накладатимуться на реальне середовище.

На відео можна побачити нейронні браслети, які слідкують за сигналами мозку, що надходять до руки користувача, коли він щось робить — хоче написати щось, перегорнути сторінку, взяти певну річ тощо.

У Facebook впевнені, що ці самі сигнали можна відтворити у віртуальному чи доповненому середовищі.

Нейронні браслети від Facebook

Наприклад, якщо ви хочете написати текст, то перед вами з’явиться віртуальна клавіатура — вона буде доступна на будь-якій поверхні. У реальності ж клавіатури немає — нейронні браслети зчитують ваші нейронні сигнали та відтворюють їх у вигляді клавіатури. Ви подумали, що друкуєте певні літеру — вона відображається у VR.

Насправді для контролю зап'ясть людини необхідно більше нейронів мозку, аніж для інших частин нашого тіла. Приблизно у два рази більше нейронів виділяється для руху рук, аніж для руху губ чи вербального спілкування

Томас Ріардон, глава науково-дослідного відділу Facebook Reality Labs

Нейронні браслети від Facebook

Читайте також: 🎮 Показали можливий дизайн PlayStation 5 Slim — менше та потужніше

Щоправда, наразі точно невідомо, коли саме з’являться такі пристрої.

За словами голови технологічного відділу Facebook Майка Шропфера команда розробників нині лише досліджує ці технології — вони ще на ранній стадії розробки, тому треба буде чекати, коли продемонструють принаймні прототип пристрою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: