fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Креативна Практика щотижня публікуватиме нові лекції та майстер-класи

🎨 Kreatyvna Praktyka ščotyžnja publikuvatyme novi lekciї ta majster-klasy
Крім того, додали весняні знижки на передплату.
Krim togo, dodaly vesnjani znyžky na peredplatu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий формат платформи Креативна Практика. Відтепер щотижня на платформі Креативна Практика публікуватимуть нові лекції, подкасти та майстер-класи на теми творчих підходів, актуальних практик та дизайн-методик. Тепер на додачу до курсів передплатники отримують доступ до численних лекцій, подкастів і майстер-класів. Наприклад, вже доступні нові матеріали: Креативна Практика про креативні практики: Історія Meat Agency з Сашею Кагором Неонові ефекти в Photoshop від Олексія Бондаренка, креативного директора New Strategies Group Робота в Principle від Даниїли Мунтян, продуктової дизайнерки в компанії Universe, Genesis, експертки Креативної Практики Дизайн-мислення: що це таке та як допоможе у вашій роботі від Володимира Коновалова-Лісіна, мультидисциплінарного дизайнера, методиста Баланс творчості та структурності від Олега Киселиці, креативного партнера Nebo ideas agency, і Оксани Рябокінь, менеджерки проєктів Nebo ideas agency Креативна Практика з моменту своєї появи була проєктом спільноти для спільноти. Ми дуже багато працюємо над тим, щоб наші студенти отримували реально актуальні, якісні матеріали. Причому максимально регулярно. Минулого року ми зосередились на тому, щоб зробити якісну систему курсів. Тепер ми запускаємо короткі формати — лекції, подкасти, майстер-класи. Анатолій Попель. автор та керівник Креативної Практики . Доступ до всіх цих матеріалів можна оформити за передплатою або придбати назавжди. Крім того, наразі на платформі діють весняні знижки. 🎨 Про Креативну Практику. .
Реклама 👇 Замовити

Новий формат платформи «Креативна Практика»

Відтепер щотижня на платформі «Креативна Практика» публікуватимуть нові лекції, подкасти та майстер-класи на теми творчих підходів, актуальних практик та дизайн-методик.

Тепер на додачу до курсів передплатники отримують доступ до численних лекцій, подкастів і майстер-класів. Наприклад, вже доступні нові матеріали:

  • «Креативна Практика про креативні практики: Історія Meat Agency» з Сашею Кагором
  • «Неонові ефекти в Photoshop» від Олексія Бондаренка, креативного директора New Strategies Group
  • «Робота в Principle» від Даниїли Мунтян, продуктової дизайнерки в компанії Universe, Genesis, експертки Креативної Практики
  • «Дизайн-мислення: що це таке та як допоможе у вашій роботі» від Володимира Коновалова-Лісіна, мультидисциплінарного дизайнера, методиста
  • «Баланс творчості та структурності» від Олега Киселиці, креативного партнера Nebo ideas agency, і Оксани Рябокінь, менеджерки проєктів Nebo ideas agency

Креативна Практика з моменту своєї появи була проєктом спільноти для спільноти. Ми дуже багато працюємо над тим, щоб наші студенти отримували реально актуальні, якісні матеріали. Причому максимально регулярно. Минулого року ми зосередились на тому, щоб зробити якісну систему курсів. Тепер ми запускаємо короткі формати — лекції, подкасти, майстер-класи

Анатолій Попель, автор та керівник Креативної Практики

Доступ до всіх цих матеріалів можна оформити за передплатою або придбати назавжди. Крім того, наразі на платформі діють весняні знижки.

🎨 Про «Креативну Практику»

«Креативна Практика» — це освітня платформа, створена командою CASES за сприяння креативних компаній України. Минулого року проєкт презентував🎨 Креативна Практика щотижня публікуватиме нові лекції та майстер-класи 1Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить освітній курс «Основи дизайну», теоретична частина якого також зараз безкоштовна та доступна онлайн.

Креативна практика

Освітня платформа включає:

  • освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати),
  • онлайн-платформу для навчання,
  • систему профілів студентів,
  • систему сертифікації,
  • програму допомоги в працевлаштуванні.

«Креативна Практика» створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Deco.agency, Aimbulance, Arena Media Expert, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals та інші представники креативної індустрії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: