fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 «Дія» дозволить авторизовувати документи з технологією NFC

🤳🏻 «Dija» dozvolyť avtoryzovuvaty dokumenty z tehnologijeju NFC
Вже скоро можна буде авторизуватись у застосунку без BankID.
Vže skoro možna bude avtoryzuvatyś u zastosunku bez BankID.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  NFC в Дія . Як повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, вже скоро українці зможуть авторизувати свої документи в застосунку Дія за допомогою двох нових методів: з NFC технологією та з PhotoID. Авторизація з NFC. Наразі аби авторизувати свої документи у застосунку необхідно бути клієнтом банку, який підключений до системи BankID НБУ. Це може бути проблемою для українців, що вже отримали свій ID-паспорт, однак не мають банківського рахунку. NFC — це технологія, яка дозволяє проводити різноманітні операції безконтактно. Наприклад, Apple Pay чи Google Play.  З NFC нові користувачі можуть авторизувати свій ID-паспорт за допомогою NFC-чіпа. Однак варто зазначити, аби внести ваші документи необхідно мати NFC-модуль у смартфоні. Що таке PhotoID. Читатйте також: 📱 Остаточно ухвалено закон: деякі документи в Дії можна буде використовувати на рівні з паперовими. За допомогою технології PhotoID можна буде підтвердити свою особистість замість повторної авторизації. PhotoID цілком достатньо, щоб продовжувати користуватися застосунком без необхідності знову авторизуватися та наново додавати цифрові документи. Коли будуть функції . Наразі запускають бета-тестування нових функцій — вони мають отримати відповідний лист на пошту. За словами Михайла Федорова після етапу тестування нові методи авторизації стануть доступними для всіх.
Реклама 👇 Замовити

NFC в «Дія» 

Як повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, вже скоро українці зможуть авторизувати свої документи в застосунку «Дія» за допомогою двох нових методів: з NFC технологією та з PhotoID.

Авторизація з NFC

Наразі аби авторизувати свої документи у застосунку необхідно бути клієнтом банку, який підключений до системи BankID НБУ. Це може бути проблемою для українців, що вже отримали свій ID-паспорт, однак не мають банківського рахунку.

NFC в «Дія» 

NFC — це технологія, яка дозволяє проводити різноманітні операції безконтактно. Наприклад, Apple Pay чи Google Play.  З NFC нові користувачі можуть авторизувати свій ID-паспорт за допомогою NFC-чіпа. Однак варто зазначити, аби внести ваші документи необхідно мати NFC-модуль у смартфоні.

Що таке PhotoID

Читайте також: 📱 Остаточно ухвалено закон: деякі документи в «Дії» можна буде використовувати на рівні з паперовими

За допомогою технології PhotoID можна буде підтвердити свою особистість замість повторної авторизації.

PhotoID цілком достатньо, щоб продовжувати користуватися застосунком без необхідності знову авторизуватися та наново додавати цифрові документи.

Коли будуть функції 

Наразі запускають бета-тестування нових функцій — вони мають отримати відповідний лист на пошту. За словами Михайла Федорова після етапу тестування нові методи авторизації стануть доступними для всіх.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: