fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Дослідження: кожного дня на криптобіржах реєструються 100 тисяч нових користувачів

🤑 Doslidžennja: kožnogo dnja na kryptobiržah rejestrujuťsja 100 tysjač novyh korystuvačiv
У деяких країнах криптовалюта має особливий попит.
U dejakyh kraїnah kryptovaljuta maje osoblyvyj popyt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Криптобіржі та нові користувачі. Криптоаналітик Віллі Ву проаналізував дані аналітичної фірми Glassnode та Кембриджського центру альтернативних фінансів й визначив, скільки нових користувачів BTC зявляються на блокчейні щоденно. Загалом за день зявляються майже 35 тисяч нових користувачів — а за приблизними розрахунками це 100 тисяч людей. Раніше платформа eToro повідомила, що за минулий рік сервісом почали користуватись більш ніж пять мільйонів людей. А за січень цього року на біржі зявились 1,2 мільйона нових користувачів. https://twitter.com/woonomic/status/1371997662744961025 Гонконзька фірма Crypto.com також поділилась своїми успіхами — загалом послугами компанії користуються 10 мільйонів людей. Крім того, криптовалюта стає дедалі популярнішою у певних країнах — у Норвегії провели опитування за участі 1 020 норвежців й 7% з них зазначили, що активно користуються криптовалютою. Щоправда, у деяких країнах навпаки, ситуація з криптовалютами загострюється —  наприклад, в Індії їх можуть взагалі заборонити. Читатйте також: 👨🏼‍💼 В Україні створили робочу групу, яка займатиметься розвитком криптосфери в Україні. Криптовалюти під забороною. В уряді Індії презентували законопроєкт, який повністю заборонить транзакції та інші операції з цифровими активами. Щодо криптовалюти в країні немає єдиної позиції — її або пропонують врегулювати, або повністю заборонити. Якщо цей законопроєкт ухвалять, то громадянам, які просто мають криптовалюту чи займаються різноманітною діяльністю, повязаною з цифровими активами, погрожує кримінальна відповідальність. Індія переслідуватиме фізичних та юридичних осіб, які інвестують у криптовалюти. Якщо відповідальні наглядові органи виявлять у людини чи компанії криптовалюту, то вони змусять позбавитись від активів протягом шести місяців та сплатити штраф. У іншому ж випадку порушникам загрожує кримінальна відповідальність та увязнення. Однак законопроєкт мають ухвалити, перед тим як він стане чинним.
Реклама 👇 Замовити

Криптобіржі та нові користувачі

Криптоаналітик Віллі Ву проаналізував дані аналітичної фірми Glassnode та Кембриджського центру альтернативних фінансів й визначив, скільки нових користувачів BTC з’являються на блокчейні щоденно.

Загалом за день з’являються майже 35 тисяч нових користувачів — а за приблизними розрахунками це 100 тисяч людей.

Раніше платформа eToro повідомила, що за минулий рік сервісом почали користуватись більш ніж п’ять мільйонів людей. А за січень цього року на біржі з’явились 1,2 мільйона нових користувачів.

Криптобіржі та нові користувачі

Фото unsplash.com

Гонконзька фірма Crypto.com також поділилась своїми успіхами — загалом послугами компанії користуються 10 мільйонів людей.

Крім того, криптовалюта стає дедалі популярнішою у певних країнах — у Норвегії провели опитування за участі 1 020 норвежців й 7% з них зазначили, що активно користуються криптовалютою. Щоправда, у деяких країнах навпаки, ситуація з криптовалютами загострюється —  наприклад, в Індії їх можуть взагалі заборонити.

Читайте також: 👨🏼‍💼 В Україні створили робочу групу, яка займатиметься розвитком криптосфери в Україні

Криптовалюти під забороною

В уряді Індії презентували🤑 Дослідження: кожного дня на криптобіржах реєструються 100 тисяч нових користувачів 1🤨 У Індії можуть заборонити операції з криптовалютами  законопроєкт, який повністю заборонить транзакції та інші операції з цифровими активами. Щодо криптовалюти в країні немає єдиної позиції — її або пропонують врегулювати, або повністю заборонити.

Якщо цей законопроєкт ухвалять, то громадянам, які просто мають криптовалюту чи займаються різноманітною діяльністю, пов’язаною з цифровими активами, погрожує кримінальна відповідальність. Індія переслідуватиме фізичних та юридичних осіб, які інвестують у криптовалюти.

Якщо відповідальні наглядові органи виявлять у людини чи компанії криптовалюту, то вони змусять позбавитись від активів протягом шести місяців та сплатити штраф. У іншому ж випадку порушникам загрожує кримінальна відповідальність та ув’язнення. Однак законопроєкт мають ухвалити, перед тим як він стане чинним.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: