fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Uber зробив усіх своїх водіїв у Великій Британії офіційними працівниками

🚕 Uber zrobyv usih svoїh vodiїv u Velykij Brytaniї oficijnymy pracivnykamy
У Великій Британії застосунок має особливий попит.
U Velykij Brytaniї zastosunok maje osoblyvyj popyt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Працівники в Uber. Компанія Uber перекваліфікує всі 70 тисяч своїх британських водіїв як робітників, надаючи їм право на мінімальну заробітну плату, відпускні та інші пільги, про це повідомляє Bloomberg. Відтепер водії отримуватимуть щонайменше 8,72 фунта стерлінгів (майже 340₴) — це буде мінімальним заробітком, які водії отримуватимуть за поїздку. Велика Британія стане першою країною у світі, де Uber матиме таку бізнес-модель. У інших країнах наразі залишиться модель як і раніше — кожен охочий може зареєструватись як водій на платформі та виконувати поїздки. Uber — лише частина великої індустрії приватного найму, тож ми сподіваємось, що всі інші оператори долучаться до нас у покращенні якості роботи для цих важливих співробітників, що є невід’ємною частиною нашого буденного життя. Джеймі Гейвуд. генеральний директор Uber у Північній та Східній Європі. У середньому водії Uber у Великій Британії заробляють приблизно 17 фунтів на годину в Лондоні та 14 фунтів у решті країни. А у четвертому кварталі внесок британських водіїв становив близько 6,4% від загальної кількості перевезень у застосунку.
Реклама 👇 Замовити

Працівники в Uber

Компанія Uber перекваліфікує всі 70 тисяч своїх британських водіїв як робітників, надаючи їм право на мінімальну заробітну плату, відпускні та інші пільги, про це повідомляє Bloomberg. Відтепер водії отримуватимуть щонайменше 8,72 фунта стерлінгів (майже 340₴) — це буде мінімальним заробітком, які водії отримуватимуть за поїздку.

Велика Британія стане першою країною у світі, де Uber матиме таку бізнес-модель. У інших країнах наразі залишиться модель як і раніше — кожен охочий може зареєструватись як водій на платформі та виконувати поїздки.

У цьому випадку Uber є посередником, який збирає замовлення на поїздки, що потім передає водіям. Зареєструватись як користувач, та як водій можна за посиланням.

Передумовою для такого кроку стало рішення Верховного суду. У 2016 році два водії в Великій Британії поскаржились на те, що компанія надто сильно контролює їх при тому, що не визнає себе роботодавцем.

За словами Джеймі Гейвуда, генерального директора Uber у Північній та Східній Європі, компанія наразі не розглядає можливості перекласифікації працівників у інших країнах. Однак вони сподіваються, що інші компанії також використовуватимуть цю модель організації.

🚕 Uber зробив усіх своїх водіїв у Великій Британії офіційними працівниками 1

Uber — лише частина великої індустрії приватного найму, тож ми сподіваємось, що всі інші оператори долучаться до нас у покращенні якості роботи для цих важливих співробітників, що є невід’ємною частиною нашого буденного життя

Джеймі Гейвуд, генеральний директор Uber у Північній та Східній Європі

У середньому водії Uber у Великій Британії заробляють приблизно 17 фунтів на годину в Лондоні та 14 фунтів у решті країни. А у четвертому кварталі внесок британських водіїв становив близько 6,4% від загальної кількості перевезень у застосунку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: