fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧬 Науковці пропонують створити на Місяці банк ДНК

🧬 Naukovci proponujuť stvoryty na Misjaci bank DNK
Щоправда, реалізація цього проєкту потребує масштабних ресурсів.
Ščopravda, realizacija ćogo projektu potrebuje masštabnyh resursiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банк ДНК на Місяці. Науковці з університету Арізони представили концепцію ковчега на Місяці, який би зберігав зразки ДНК більш ніж 6,7 мільйона земних видів на випадок природних катаклізмів на Землі. За словами одного з дослідників, якщо рівень моря продовжить підвищуватись, то під водою можуть опинитись багато міст світу. Крім того, це може навіть вплинути на Усесвітнє зерносховище, що знаходиться в Шпіцбергені та зберігає декілька сотень зразків насіння. У 2013 році науковці виявили, що на Місяці є лавові труби, діаметр яких сягає 100 метрів — саме вони можуть стати місцем, де можна зберігати зразки ДНК з Землі. Лавові труби можуть забезпечити захист від сонячної радіації, мікрометеоритів і змін температури на поверхні. Читатйте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка. Науковці вже навіть розробили концепцію того, як може виглядати банк ДНК. Побудова матиме шахти ліфта до низу, де зберігатимуться чашки Петрі зі зразками, які зберігатимуться у кріогенних камерах. Енергію ковчег братиме із сонячних панелей з поверхні супутника. За попередніми розрахунками вчених, аби відправити на місяць по 50 зразків кожного виду з Землі необхідно буде приблизно 250 ракет, що може зайняти роки на реалізацію. Свого часу на будівлю МКС  знадобилось 40 ракет, а ковчег зі зразками потребує значно масштабніших ресурсів.
Реклама 👇 Замовити

Банк ДНК на Місяці

Науковці з університету Арізони представили концепцію ковчега на Місяці, який би зберігав зразки ДНК більш ніж 6,7 мільйона земних видів на випадок природних катаклізмів на Землі.

За словами одного з дослідників, якщо рівень моря продовжить підвищуватись, то під водою можуть опинитись багато міст світу. Крім того, це може навіть вплинути на Усесвітнє зерносховище🧬 Науковці пропонують створити на Місяці банк ДНК 1🤫 GitHub сховали програмні коди в Арктиці на випадок кінця світу, що знаходиться в Шпіцбергені та зберігає декілька сотень зразків насіння.

У 2013 році науковці виявили, що на Місяці є лавові труби, діаметр яких сягає 100 метрів — саме вони можуть стати місцем, де можна зберігати зразки ДНК з Землі. Лавові труби можуть забезпечити захист від сонячної радіації, мікрометеоритів і змін температури на поверхні.

Банк ДНК на Місяці

Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка

Науковці вже навіть розробили концепцію того, як може виглядати банк ДНК. Побудова матиме шахти ліфта до низу, де зберігатимуться чашки Петрі зі зразками, які зберігатимуться у кріогенних камерах. Енергію ковчег братиме із сонячних панелей з поверхні супутника.

За попередніми розрахунками вчених, аби відправити на місяць по 50 зразків кожного виду з Землі необхідно буде приблизно 250 ракет, що може зайняти роки на реалізацію. Свого часу на будівлю МКС  знадобилось 40 ракет, а ковчег зі зразками потребує значно масштабніших ресурсів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: