fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 Fujifilm зняли рекламу нової камери з українським фотографом у Львові — відео

📸 Fujifilm znjaly reklamu novoї kamery z ukraїnśkym fotografom u Lvovi — video
Вже скоро нова камера з'явиться в Україні.
Vže skoro nova kamera z'javyťsja v Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Реклама Fujifilm в Україні. На початку цього року Fujifilm презентували нову камеру з X-E4, яка стала найкомпактнішою з серії Х. На честь виходу камери компанія зробила серію відео з видатними світовими фотографами, де вони розповідають, що саме для них є фотографія. Героєм одного з відео став український вуличний фотограф з Львова Тарас Бичко. https://www.youtube.com/watch?v=WZut38lr8Xg Тарас Бичко є співзасновником групи Українська вулична фотографія. Наразі це найбільше об’єднання українських фотографів у Facebook — більш ніж 10 000 учасників. Як зазначив сам фотограф раніше він навіть не сприймав фотографію як вид мистецтва, однак з часом він почав цікавитись історією фотографії, що згодом розвинулось у щось масштабне. Для мене стріт-фотографія — це спонтанна інтуїція, чуття вловити те, що відбувається довкола і є цікавим, хвилюючим та неповторним водночас. Мене дивує думка, яка побутує нині: щоб знімати вулицю, достатньо всього-на-всього взяти фотоапарат та піти на полювання, і нібито таким чином можна періодично робити шедеври. Це абсурд! Зйомка стріт-фотографії — глибока й добре обдумана річ, яка потребує величезного візуального та практичного досвіду. Головне в цьому виді зйомки — завше бути готовим до подарунків долі й уміти своєчасно та правильно на них реагувати. Тарас Бичко. фотограф. Читатйте також: 📸 Українська вулична фотографія обрала 20 найкращих світлин за 2020 рік. Про камеру. Fujifilm X-E4 — це бездзеркальна камера формату APS-C. Фотоапарат на одному заряді може зробити до 380 кадрів. Камера може робити зображення з роздільною здатністю до 6240×4160 пікселів. Також можна робити запис відео формату 4К (4096×2160 або 3840×2160 пікселів) зі швидкістю до 30 кадрів в секунду або формату Full HD (1920×1080 пікселів) зі швидкістю до 240 кадрів в секунду. Крім того, камера має сенсорний дисплей з діагоналлю 3,2 дюйма, який можна нахилити вгору і вперед до 180 градусів — це дозволяє знімати композиції з різноманітних ракурсів. Модель X-E4 — це найкомпактніша камера серії Х четвертого покоління зі змінними обєктивами. Габарити камери: 121,3×72,9×32,7 мм, вага — 364 грамів. Вартість камери складає $850, вже скоро вона зявиться в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Реклама Fujifilm в Україні

На початку цього року Fujifilm презентували нову камеру з X-E4, яка стала найкомпактнішою з серії Х.

На честь виходу камери компанія зробила серію відео з видатними світовими фотографами, де вони розповідають, що саме для них є фотографія. Героєм одного з відео став український вуличний фотограф з Львова Тарас Бичко.

Тарас Бичко є співзасновником групи «Українська вулична фотографія». Наразі це найбільше об’єднання українських фотографів у Facebook — більш ніж 10 000 учасників.

📸 Fujifilm зняли рекламу нової камери з українським фотографом у Львові — відео 1

Як зазначив сам фотограф раніше він навіть не сприймав фотографію як вид мистецтва, однак з часом він почав цікавитись історією фотографії, що згодом розвинулось у щось масштабне.

Для мене стріт-фотографія — це спонтанна інтуїція, чуття вловити те, що відбувається довкола і є цікавим, хвилюючим та неповторним водночас. Мене дивує думка, яка побутує нині: щоб знімати вулицю, достатньо всього-на-всього взяти фотоапарат та піти на «полювання», і нібито таким чином можна періодично робити «шедеври». Це абсурд! Зйомка стріт-фотографії — глибока й добре обдумана річ, яка потребує величезного візуального та практичного досвіду. Головне в цьому виді зйомки — завше бути готовим до «подарунків долі» й уміти своєчасно та правильно на них реагувати

Тарас Бичко, фотограф
📸 Fujifilm зняли рекламу нової камери з українським фотографом у Львові — відео 2
Читайте також: 📸 «Українська вулична фотографія» обрала 20 найкращих світлин за 2020 рік

Про камеру

Fujifilm X-E4 — це бездзеркальна камера формату APS-C. Фотоапарат на одному заряді може зробити до 380 кадрів.

Реклама Fujifilm в Україні

Камера може робити зображення з роздільною здатністю до 6240×4160 пікселів. Також можна робити запис відео формату 4К (4096×2160 або 3840×2160 пікселів) зі швидкістю до 30 кадрів в секунду або формату Full HD (1920×1080 пікселів) зі швидкістю до 240 кадрів в секунду.

Крім того, камера має сенсорний дисплей з діагоналлю 3,2 дюйма, який можна нахилити вгору і вперед до 180 градусів — це дозволяє знімати композиції з різноманітних ракурсів.

📸 Fujifilm зняли рекламу нової камери з українським фотографом у Львові — відео 3

Модель X-E4 — це найкомпактніша камера серії Х четвертого покоління зі змінними об’єктивами. Габарити камери: 121,3×72,9×32,7 мм, вага — 364 грамів. Вартість камери складає $850, вже скоро вона з’явиться в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: