fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩🏻‍💼 У Києві відбудеться міжнародна конференція про продакт-менеджмент, спікерів якої виберуть учасники

👩🏻‍💼 U Kyjevi vidbudeťsja mižnarodna konferencija pro prodakt-menedžment, spikeriv jakoї vyberuť učasnyky
ProductCamp Kyiv Spring'21 збере найкращих експертів в галузі розробки продуктів
ProductCamp Kyiv Spring'21 zbere najkraščyh ekspertiv v galuzi rozrobky produktiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  20-21 березня відбудеться ProductCamp Kyiv Spring21 — безкоштовна міжнародна конференція, присвячена розробленню технологічних продуктів. Тут збереться найсильніше комюніті продакт-лідів, продакт-менеджерів та digital-експертів, які розкажуть про запуск проєктів, інновації, аналітику, маркетинг, монетизацію та багато іншого. Це — не класична конференція, а спільнота однодумців. Адженду заходу формує комюніті — спікерами й контриб’юторами можуть стати всі охочі. Щоб виступити на ProductCamp Kyiv Spring21, потрібно заповнити форму на сайті та отримати підтвердження від учасників конференції. Водночас організатори самостійно вибирають перших гостей. В Україні ProductCamp представляє компанія Parimatch Tech. На київській сцені, яка розміститься в івент-просторі PMHUB, першими спікерами стали: Євген Ковалевський — Chief Product Officer у TECHIIA Holding; Рей Астафічев — Head of Growth у Fluix; Андрій Уманський — ex-Product manager в Deviant.art, Inc. Анна Гайворонська — Head of BI & Analytics Parimatch Tech; Денис Пархоменко — Head of Product at Parimatch Tech. У світі щодня народжуються та вмирають сотні IT-продуктів, і хороший продакт має враховувати досвід колег. В Україні є чудові профільні конференції, у яких ми беремо участь і навіть виступаємо організаторами, і ProductCamp — прекрасний привід зібратися ще раз і обговорити все те, що нас хвилює та цікавить прямо зараз. Тим паче що обмінятися досвідом ми зможемо не тільки один з одним, а й з усім світом, — зазначає Сергій Бережний, CPO Parimatch. Усі, хто хоче зробити свій внесок в організацію проєкту, можуть стати контриб’юторами — допомогти в пошуку спікерів, взяти участь у промо, надати підтримку під час стріму тощо. Вони отримають доступ до офлайн-майданчика, де буде проходити трансляція, досвіду, знайомств і можливостей для нетворкінгу. А ще — стануть частиною комюніті людей, які розвивають технологічні продукти. Щоб стати контриб’ютором, потрібно заповнити форму на сайті. Формат конференції, яку створює комюніті, — новий не тільки для PMHUB, а й для України загалом. Ми впевнені, що такий крок не тільки підвищить якість заходу, але ще більше залучить до нього учасників і глядачів. Тому якісні дискусії та нетворкінг гарантовані, навіть в онлайні, — зазначає Оля Сафіна, артдиректор івент-простору PMHUB & Employer Brand Manager у Parimatch Tech. ProductCamp Kyiv Spring21 стартує 20 березня о 10.00 і триватиме два дні. Для перегляду конференції як глядач потрібно пройти стандартну реєстрацію, також на сайті. Водночас для учасників будуть доступні кілька потоків у YouTube — з українською та з міжнародною сценою.
Реклама 👇 Замовити

20-21 березня відбудеться ProductCamp Kyiv Spring’21 — безкоштовна міжнародна конференція, присвячена розробленню технологічних продуктів. Тут збереться найсильніше ком’юніті продакт-лідів, продакт-менеджерів та digital-експертів, які розкажуть про запуск проєктів, інновації, аналітику, маркетинг, монетизацію та багато іншого.

Це — не класична конференція, а спільнота однодумців. Адженду заходу формує ком’юніті — спікерами й контриб’юторами можуть стати всі охочі. Щоб виступити на ProductCamp Kyiv Spring’21, потрібно заповнити форму на сайті та отримати підтвердження від учасників конференції. Водночас організатори самостійно вибирають перших гостей.

👩🏻‍💼 У Києві відбудеться міжнародна конференція про продакт-менеджмент, спікерів якої виберуть учасники 1

В Україні ProductCamp представляє компанія Parimatch Tech. На київській сцені, яка розміститься в івент-просторі PMHUB, першими спікерами стали:

  • Євген Ковалевський — Chief Product Officer у TECHIIA Holding;
  • Рей Астафічев — Head of Growth у Fluix;
  • Андрій Уманський — ex-Product manager в Deviant.art, Inc.
  • Анна Гайворонська — Head of BI & Analytics Parimatch Tech;
  • Денис Пархоменко — Head of Product at Parimatch Tech.

«У світі щодня народжуються та вмирають сотні IT-продуктів, і хороший продакт має враховувати досвід колег. В Україні є чудові профільні конференції, у яких ми беремо участь і навіть виступаємо організаторами, і ProductCamp — прекрасний привід зібратися ще раз і обговорити все те, що нас хвилює та цікавить прямо зараз. Тим паче що обмінятися досвідом ми зможемо не тільки один з одним, а й з усім світом», — зазначає Сергій Бережний, CPO Parimatch.

01/ 05

Усі, хто хоче зробити свій внесок в організацію проєкту, можуть стати контриб’юторами — допомогти в пошуку спікерів, взяти участь у промо, надати підтримку під час стріму тощо. Вони отримають доступ до офлайн-майданчика, де буде проходити трансляція, досвіду, знайомств і можливостей для нетворкінгу. А ще — стануть частиною ком’юніті людей, які розвивають технологічні продукти. Щоб стати контриб’ютором, потрібно заповнити форму на сайті.

«Формат конференції, яку створює ком’юніті, — новий не тільки для PMHUB, а й для України загалом. Ми впевнені, що такий крок не тільки підвищить якість заходу, але ще більше залучить до нього учасників і глядачів. Тому якісні дискусії та нетворкінг гарантовані, навіть в онлайні», — зазначає Оля Сафіна, артдиректор івент-простору PMHUB & Employer Brand Manager у Parimatch Tech.

ProductCamp Kyiv Spring’21 стартує 20 березня о 10.00 і триватиме два дні. Для перегляду конференції як глядач потрібно пройти стандартну реєстрацію, також на сайті. Водночас для учасників будуть доступні кілька потоків у YouTube — з українською та з міжнародною сценою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: