fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😬 Один інвестор випадково обвалив вартість ф’ючерсу Polkadot — лишень за 1 хвилину!

😬 Odyn investor vypadkovo obvalyv vartisť f'jučersu Polkadot — lyšeń za 1 hvylynu!
Однак зараз все добре. Ну, майже.
Odnak zaraz vse dobre. Nu, majže.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Невдача спіткала інвестора Polkadot. Polkadot — це мережа, задача якої обєднувати одразу декілька блокчейнів. Мета цієї мережі створити простір, де дані різних блокчейн систем зможуть безпечно та швидко оброблятись. Вночі на 5 березня ціна на фючерс Polkadot на Binance Futures впала з $33 до $ 0,2, за даними торгів — і це все лишень за одну хвилину. Проте не варто перейматись, наразі вартість фючерсу відновилась й торгується на рівні приблизно $33. Обсяг торгів в період обвалу склав майже $18 мільйонів — це 692 000 DOT. Протягом останньої доби різко збільшився попит на торги з парою DOT/USD — $327 мільйонів. Така тенденція стала дуже незвичною, оскільки зазвичай з Polkadot торгують у парі з Tether. Втім, найцікавіше у цій історії те, що весь цей обвал ціни був спровокований лише одним заможнім, однак не дуже досвідченим інвестором. Читатйте також: 💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд. Трейдер вирішив взяти величезну шорт позицію за ринком, що своєю чергою спровокувало величезне скорочення стоп-ордерів. Через те, що ордер був тільки на зменшення й без обмежень за розміром, то інвестор буквально своїми силами довів ціну фючерсу майже до нуля. Незабаром після цього це призвело до того, що на трейдера рахунку не вистачило маржі й користувача швидко ліквідували — завдяки цьому ринок швидко стабілізувався. За даними bybt інвестор за дуже короткий період втратив понад $37 мільйонів.
Реклама 👇 Замовити

Невдача спіткала інвестора Polkadot

Polkadot — це мережа, задача якої об’єднувати одразу декілька блокчейнів. Мета цієї мережі створити простір, де дані різних блокчейн систем зможуть безпечно та швидко оброблятись.

Вночі на 5 березня ціна на ф’ючерс Polkadot на Binance Futures впала з $33 до $ 0,2, за даними торгів — і це все лишень за одну хвилину. Проте не варто перейматись, наразі вартість ф’ючерсу відновилась й торгується на рівні приблизно $33.

Невдача спіткала інвестора Polkadot

Обсяг торгів в період обвалу склав майже $18 мільйонів — це 692 000 DOT. Протягом останньої доби різко збільшився попит на торги з парою DOT/USD — $327 мільйонів. Така тенденція стала дуже незвичною, оскільки зазвичай з Polkadot торгують у парі з Tether. Втім, найцікавіше у цій історії те, що весь цей обвал ціни був спровокований лише одним заможнім, однак не дуже досвідченим інвестором.

Читайте також: 💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд

Трейдер вирішив взяти величезну шорт позицію за ринком, що своєю чергою спровокувало величезне скорочення стоп-ордерів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Через те, що ордер був тільки на зменшення й без обмежень за розміром, то інвестор буквально своїми силами довів ціну ф’ючерсу майже до нуля.

Незабаром після цього це призвело до того, що на трейдера рахунку не вистачило маржі й користувача швидко ліквідували — завдяки цьому ринок швидко стабілізувався. За даними bybt інвестор за дуже короткий період втратив понад $37 мільйонів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: