fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💐 Jooble руйнує стереотипи про жінок у весняній кампанії «Нормально бути такою, якою тобі бути норм!»

💐 Jooble rujnuje stereotypy pro žinok u vesnjanij kampaniї «Normaľno buty takoju, jakoju tobi buty norm!»
Мета кампанії — підтримати жінок та донести думку про те, що правильний вибір той, після якого людина залишається в гармонії з собою. 
Meta kampaniї — pidtrymaty žinok ta donesty dumku pro te, ščo pravyľnyj vybir toj, pislja jakogo ljudyna zalyšajeťsja v garmoniї z soboju. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сайт із пошуку роботи Jooble запустив креативну кампанію до Міжнародного дня жінок проти стереотипного уявлення про те, що є нормою в поведінці жінок. Чому запустили кампанію. Часто невизначеність завдає більших страждань, ніж кінцевий вибір. Кожного дня мільйони жінок в Україні ведуть внутрішню боротьбу з навязаними стереотипами навколо того, як себе поводити та який їхній вибір буде вважатись правильним: будувати карєру чи присвятити життя сімї, відпочивати чи працювати, навчатися чи розважатися. Рекламний ролик. Боротьба жінок за власну думку та комфорт, а не наслідування нав`язаних ідей та правил, надихнуло маркетингову команду Jooble створити комунікацію, яка доносить думку, що нормально бути такою, якою кожній жінці бути норм. У рекламному ролику від Jooble використовується серія із зображенням життєвих ситуацій жінок, під час якого закадровий голос перераховує буденні питання за різних обставин. https://youtu.be/Aa1sRoQMmgw Кожного дня українські жінки зіштовхуються зі стереотипами про нормальну поведінку та “правильний” вибір. Ми створили кампанію, що закликає їх не забувати про себе та дбати про власний комфорт. Ставити питання та сумніватися — це абсолютно нормально. Особливо під час пошуку роботи або планування чи закінчення кар`єри. Тож Jooble, як один з найбільших сайтів для пошуку роботи, їх завжди підтримує, що б вони не обрали. Ірина Палієнко. Head of Customer Development Jooble. Кампанія розрахована на соціальні мережі — Instagram, Facebook та YouTube. Створенням відео для кампанії Jooble займався продакшн Minimal Movie.
Реклама 👇 Замовити

Сайт із пошуку роботи Jooble запустив креативну кампанію до Міжнародного дня жінок проти стереотипного уявлення про те, що є нормою в поведінці жінок.

Чому запустили кампанію

Часто невизначеність завдає більших страждань, ніж кінцевий вибір. Кожного дня мільйони жінок в Україні ведуть внутрішню боротьбу з нав’язаними стереотипами навколо того, як себе поводити та який їхній вибір буде вважатись правильним: будувати кар’єру чи присвятити життя сім’ї, відпочивати чи працювати, навчатися чи розважатися.

💐 Jooble руйнує стереотипи про жінок у весняній кампанії «Нормально бути такою, якою тобі бути норм!» 1

Рекламний ролик

Боротьба жінок за власну думку та комфорт, а не наслідування нав`язаних ідей та правил, надихнуло маркетингову команду Jooble створити комунікацію, яка доносить думку, що нормально бути такою, якою кожній жінці бути норм. У рекламному ролику від Jooble використовується серія із зображенням життєвих ситуацій жінок, під час якого закадровий голос перераховує буденні питання за різних обставин.

Кожного дня українські жінки зіштовхуються зі стереотипами про нормальну поведінку та “правильний” вибір. Ми створили кампанію, що закликає їх не забувати про себе та дбати про власний комфорт. Ставити питання та сумніватися — це абсолютно нормально. Особливо під час пошуку роботи або планування чи закінчення кар`єри. Тож Jooble, як один з найбільших сайтів для пошуку роботи, їх завжди підтримує, що б вони не обрали

Ірина Палієнко, Head of Customer Development Jooble

Кампанія розрахована на соціальні мережі — Instagram, Facebook та YouTube. Створенням відео для кампанії Jooble займався продакшн Minimal Movie.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: відео

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: