fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 SoundCloud стане першим стрімінговим сервісом, який платитиме артистам за прослуховування напряму

💸 SoundCloud stane peršym strimingovym servisom, jakyj platytyme artystam za prosluhovuvannja naprjamu
Вже наступного місяця стрімінговий сервіс змінить систему виплат виконавцям.
Vže nastupnogo misjacja strimingovyj servis zminyť systemu vyplat vykonavcjam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відбувається. Наразі стрімінгові сервіси є основним джерелом прослуховування музики на планеті. Однак те, що зручно для користувачів, стало справжнім прокляттям для музикантів. Всі артисти скаржаться, що вони не отримують достатню оплату за свою музику. Spotify в середньому платить за одне прослуховування від $0,0026 до $0,0049, Apple Music — $0,0076, а YouTube Music — $0,00067. Це відбувається через доволі специфічну бізнес-модель, якою послуговуються стрімінгові сервіси. SoundCloud вирішив змінити це. Як платять музикантам зараз. Гроші, які ви платите за підписку на стрімінг, а також прибутки з реклами (на Spotify та Deezer) надходять у певний загальний фонд. Лише потім вони розподіляються серед артистів згідно з їхньою часткою у глобальних прослуховуваннях. Таким чином, мегапопулярні артисти отримують найбільше грошей, а інді-артистам залишаються недоїдки. Так працюють всі стрімінги зараз включно з SoundCloud. Що робить SoundCloud. З 1 квітня SoundCloud змінить систему виплат. Вони платитимуть кожному артистові за його чи її часткою у загальному часі слухання кожного користувача. Читатйте також: 💸 Рада може зобовязати Netflix, Spotify, Steam та інші сервіси платити ПДВ 20%. Таким чином, чим більше ви слухаєте якогось артиста, тим більше він зароблятиме, і кожен фанат матиме значний вплив на те, скільки заробляє артист — на відміну, від глобального фонду, де частка кожного слухача є мізерною. За підрахунками сервісу, це може збільшити прибутки артистів у декілька разів. Разом з тим, великі зірки, хоча й отримуватимуть дещо менше коштів, але принципово не постраждають.   Детальніше дізнатись про те, як працюватиме нова система виплат SoundCloud можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Що відбувається

Наразі стрімінгові сервіси є основним джерелом прослуховування музики на планеті. Однак те, що зручно для користувачів, стало справжнім прокляттям для музикантів. Всі артисти скаржаться💸 SoundCloud стане першим стрімінговим сервісом, який платитиме артистам за прослуховування напряму 1💸 У Європі проводять дослідження, чи достатньо платять стрімінгові сервіси музикантам за контент (спойлер: майже не платять), що вони не отримують достатню оплату за свою музику. Spotify в середньому платить за одне прослуховування від $0,0026 до $0,0049, Apple Music — $0,0076, а YouTube Music — $0,00067.

Це відбувається через доволі специфічну бізнес-модель, якою послуговуються стрімінгові сервіси. SoundCloud вирішив змінити це.

Як платять музикантам зараз

Гроші, які ви платите за підписку на стрімінг, а також прибутки з реклами (на Spotify та Deezer) надходять у певний загальний фонд. Лише потім вони розподіляються серед артистів згідно з їхньою часткою у глобальних прослуховуваннях. Таким чином, мегапопулярні артисти отримують найбільше грошей, а інді-артистам залишаються «недоїдки».

💸 SoundCloud стане першим стрімінговим сервісом, який платитиме артистам за прослуховування напряму 2

Як було

Так працюють всі стрімінги зараз включно з SoundCloud.

Що робить SoundCloud

💸 SoundCloud стане першим стрімінговим сервісом, який платитиме артистам за прослуховування напряму 3

Як буде

З 1 квітня SoundCloud змінить систему виплат. Вони платитимуть кожному артистові за його чи її часткою у загальному часі слухання кожного користувача.

Читайте також: 💸 Рада може зобов’язати Netflix, Spotify, Steam та інші сервіси платити ПДВ 20%

Таким чином, чим більше ви слухаєте якогось артиста, тим більше він зароблятиме, і кожен фанат матиме значний вплив на те, скільки заробляє артист — на відміну, від «глобального фонду», де частка кожного слухача є мізерною.

За підрахунками сервісу, це може збільшити прибутки артистів у декілька разів. Разом з тим, великі зірки, хоча й отримуватимуть дещо менше коштів, але принципово не постраждають.

💸 SoundCloud стане першим стрімінговим сервісом, який платитиме артистам за прослуховування напряму 4

 

Детальніше дізнатись про те, як працюватиме нова система виплат SoundCloud можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: