fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні розпочався запис на вакцинацію через застосунок «Дія»

📱 V Ukraїni rozpočavsja zapys na vakcynaciju čerez zastosunok «Dija»
Також можна записатись через портал «Дія» та за телефоном.
Takož možna zapysatyś čerez portal «Dija» ta za telefonom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запис на вакцинацію через Дія. Відсьогодні через мобільний застосунок Дія можна створити запис на вакцинацію від COVID-19. https://www.youtube.com/watch?v=z0VY0nPgBbg&feature=youtu.be&ab_channel=%D0%94%D1%96%D1%8F Процес запису на вакцинацію через платформу Дія такий самий — але не забудьте зареєструватись на самому сайті для цього. Також можна створити запис на вакцинацію через контакт-центр МОЗ за номером 0 800 60 20 19. Як проходитиме вакцинація. Записатись до листа очікування може кожен, однак перевагу спочатку надаватимуть пріорітетним категоріям населення: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки. Читатйте також: 💉 Як проходитиме вакцинація від COVID-19 в Україні — детальний план. Ви отримаєте сповіщення, коли вакцина буде доступною для вашого етапу. Вже потім можна буде обрати дату, час та пункт щеплення. Загалом в Україні 4 250 спеціалізованих пунктів. Крім того, є 572 мобільні бригади, що виїжджатимуть до місць, які мають обмежений доступ до медзакладів. Які будуть ліки та ціна. Вакцинація в Україні є безкоштовною та необовязковою — все за бажанням. Наразі в Україні планують робити щеплення вакцинами виробників: AstraZeneca (Covishield), Pfizer/BioNTech, Novavax та SinovacBiotech. Всі вакцини, крім останньої, пройшли необхідні перевірки та схвалені ВООЗ для використання. Вакцина від SinovacBiotech є схваленою урядом КНР, однак наразі немає висновків ВООЗ щодо її ефективності та безпечності.

Запис на вакцинацію через «Дія»

Відсьогодні через мобільний застосунок «Дія» можна створити запис на вакцинацію від COVID-19.

Аби записатись через застосунок необхідно:

  • перейти в меню у розділ «Послуги»;
  • серед послуг оберіть «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19»;
  • надалі вам треба вказати вашу сферу діяльності та обрати населений пункт, де саме вам буде зручно вакцинуватись.

Варто зазначити, що ця можливість доступна лише в останній версії застосунку — оновитись можна в App Store та Google Play.

📱 В Україні розпочався запис на вакцинацію через застосунок «Дія» 1

Процес запису на вакцинацію через платформу «Дія» такий самий — але не забудьте зареєструватись на самому сайті для цього. Також можна створити запис на вакцинацію через контакт-центр МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Як проходитиме вакцинація

Записатись до листа очікування може кожен, однак перевагу спочатку надаватимуть пріорітетним категоріям населення: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки.

Читайте також: 💉 Як проходитиме вакцинація від COVID-19 в Україні — детальний план

Ви отримаєте сповіщення, коли вакцина буде доступною для вашого етапу. Вже потім можна буде обрати дату, час та пункт щеплення. Загалом в Україні 4 250 спеціалізованих пунктів. Крім того, є 572 мобільні бригади, що виїжджатимуть до місць, які мають обмежений доступ до медзакладів.

Які будуть ліки та ціна

Вакцинація в Україні є безкоштовною та необов’язковою — все за бажанням. Наразі в Україні планують робити щеплення вакцинами виробників: AstraZeneca (Covishield), Pfizer/BioNTech, Novavax та SinovacBiotech. Всі вакцини, крім останньої, пройшли необхідні перевірки та схвалені ВООЗ для використання. Вакцина від SinovacBiotech є схваленою урядом КНР, однак наразі немає висновків ВООЗ щодо її ефективності та безпечності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: