fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 У світі більш ніж 100 мільйонів користувачів біткоїна

🤑 U sviti biľš niž 100 miľjoniv korystuvačiv bitkoїna
Особливо збільшилась кількість нових користувачів у січні цього року.
Osoblyvo zbiľšylaś kiľkisť novyh korystuvačiv u sični ćogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Користувачі біткоїна у світі. Платформа Crypto.com презентувала свій щорічний звіт, згідно з яким у січні 2021 року біткоїном користувались більш ніж 106 мільйонів людей по всьому світові. І це експерти дослідили лишень 24 найбільші криптобіржі у світі — це може означати, що кількість користувачів біткоїна навіть значно більше. У звіті зазначають, що за січень загальна кількість нових користувачів склала 15,7%, однак за попередній квартал цей показник не перевищував 0,8-1,3% на місяць. Таки попит був обумовлений ралі криптовалют, коли всі вони ставили нові рекорди — саме це й звернуло увагу людей. У січні кількість користувачів біткоїна зросла на 30,2%. Crypto.com також опитали своїх користувачів, чому саме вони вирішили звернутись до криптовалют. Читатйте також: 🪙 Які чинники впливають на курс біткоїна?. Респонденти зазначили, що перевагами криптовалют є їхня підтримка PayPal, популярність DeFi сервісів та доступність загалом — не обовязково мати цілу монету, можна придбати її частинку. Також платформа у своєму дослідження звернула увагу на те, що збільшилась кількість інституційних інвесторів — компанії інвестують у криптовалюту надзвичайно великі суми, що дає їм додаткову підтримку. Найвідомішими історіями за останній час стали інвестиції Tesla Ілона Маска, Square засновника Twitter Джека Дорсі та MicroStrategy — найбільшої компанії, що володіє криптовалютами.
Реклама 👇 Замовити

Користувачі біткоїна у світі

Платформа Crypto.com презентувала свій щорічний звіт, згідно з яким у січні 2021 року біткоїном користувались більш ніж 106 мільйонів людей по всьому світові.

І це експерти дослідили лишень 24 найбільші криптобіржі у світі — це може означати, що кількість користувачів біткоїна навіть значно більше.

У звіті зазначають, що за січень загальна кількість нових користувачів склала 15,7%, однак за попередній квартал цей показник не перевищував 0,8-1,3% на місяць. Таки попит був обумовлений ралі криптовалют, коли всі вони ставили нові рекорди — саме це й звернуло увагу людей.

Користувачі біткоїна у світі

У січні кількість користувачів біткоїна зросла на 30,2%. Crypto.com також опитали своїх користувачів, чому саме вони вирішили звернутись до криптовалют.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🪙 Які чинники впливають на курс біткоїна?

Респонденти зазначили, що перевагами криптовалют є їхня підтримка PayPal, популярність DeFi сервісів та доступність загалом — не обов’язково мати цілу монету, можна придбати її частинку.

Також платформа у своєму дослідження звернула увагу на те, що збільшилась кількість інституційних інвесторів — компанії інвестують у криптовалюту надзвичайно великі суми, що дає їм додаткову підтримку. Найвідомішими історіями за останній час стали інвестиції Tesla🤑 У світі більш ніж 100 мільйонів користувачів біткоїна 1🤑 Стало відомо, що Tesla інвестувала $1,5 млрд у біткоїн — новий рекорд курсу Ілона Маска, Square🤑 У світі більш ніж 100 мільйонів користувачів біткоїна 2🪙 Компанія засновника Twitter придбала біткоїнів на понад $170 млн засновника Twitter Джека Дорсі та MicroStrategy🤑 У світі більш ніж 100 мільйонів користувачів біткоїна 3💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд — найбільшої компанії, що володіє криптовалютами.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: