fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Обсяги безготівкових платежів зросли за 2020 рік на 5%

👨🏼‍💻 Obsjagy bezgotivkovyh plateživ zrosly za 2020 rik na 5%
Безготівкові операції з використанням платіжних карток набирають все більшої популярності серед українців.
Bezgotivkovi operaciї z vykorystannjam platižnyh kartok nabyrajuť vse biľšoї populjarnosti sered ukraїnciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безготівкові платежі в Україні. Згідно з інформацією, оприлюдненою Національним банком України, у 2020 році обсяги безготівкових платежів продовжили зростати, і склали 55% усіх розрахункових операцій (50,3% у 2019 році). Шість років тому цей показник становив лише 25%. Певною мірою зростанню цього показника у 2020 році сприяло введення карантинних обмежень, які стимулювали споживачів обирати онлайн-шопінг та зменшувати кількість прямих контактів між людьми, зокрема шляхом використання банківської картки для розрахунку за покупки у касах торгових точок. Загальний обсяг операцій з електронними грошима у 2020 році склав 19 304 млн гривень, що на 15% більше показника попереднього року. Своєю чергою, кількість електронних гаманців збільшилась до 79 млн, що на 7% більше у порівнянні з попереднім роком. Водночас обсяг випущених електронних грошей демонстрував зменшення, що можна пояснити тим, що у другому півріччі 2020 року ринок залишили кілька великих учасників. Читатйте також: 🤝 На Сході України створюють інвестфонд для стартапів. Покращення платежів в Україні. Крім того, Нацбанк оновив українське законодавство у сфері здійснення фінансового моніторингу, осучаснивши та гармонізувавши його із законодавством ЄС. Тепер кожен користувач електронного гаманця буде ідентифікований та верифікований банком так само як і під час відкриття звичайного банківського рахунку, а перекази з використанням електронних грошей мають супроводжуватися повною інформацією про платника та отримувача.
Реклама 👇 Замовити

Безготівкові платежі в Україні

Згідно з інформацією, оприлюдненою Національним банком України, у 2020 році обсяги безготівкових платежів продовжили зростати, і склали 55% усіх розрахункових операцій (50,3% у 2019 році). Шість років тому цей показник становив лише 25%.

Певною мірою зростанню цього показника у 2020 році сприяло введення карантинних обмежень, які стимулювали споживачів обирати онлайн-шопінг та зменшувати кількість прямих контактів між людьми, зокрема шляхом використання банківської картки для розрахунку за покупки у касах торгових точок.

Загальний обсяг операцій з електронними грошима у 2020 році склав 19 304 млн гривень, що на 15% більше показника попереднього року.

Своєю чергою, кількість «електронних гаманців» збільшилась до 79 млн, що на 7% більше у порівнянні з попереднім роком. Водночас обсяг випущених електронних грошей демонстрував зменшення, що можна пояснити тим, що у другому півріччі 2020 року ринок залишили кілька великих учасників.

Читайте також: 🤝 На Сході України створюють інвестфонд для стартапів

Покращення платежів в Україні

Крім того, Нацбанк оновив українське законодавство у сфері здійснення фінансового моніторингу, осучаснивши та гармонізувавши його із законодавством ЄС.

Тепер кожен користувач електронного гаманця буде ідентифікований та верифікований банком так само як і під час відкриття звичайного банківського рахунку, а перекази з використанням електронних грошей мають супроводжуватися повною інформацією про платника та отримувача.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: