fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Анонсували оновлення CleanMyMac X з новим дизайном та підтримкою процесорів Apple Silicon

👨🏼‍💻 Anonsuvaly onovlennja CleanMyMac X z novym dyzajnom ta pidtrymkoju procesoriv Apple Silicon
Українська компанія MacPaw випускає оновлення застосунку CleanMyMac X з новим дизайном та підтримкою нового процесора Apple — M1.
Ukraїnśka kompanija MacPaw vypuskaje onovlennja zastosunku CleanMyMac X z novym dyzajnom ta pidtrymkoju novogo procesora Apple — M1.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлення CleanMyMac X. CleanMyMac X — це застосунок для очищення та оптимізації компютерів Mac. Перша версія утиліти була створена у 2008 році, а у 2018 вийшла четверта версія продукту — CleanMyMac X. У 2020 році застосунок був доданий до Mac App Store та отримав престижну нагороду iF Design Award. Застосунок отримує найбільше візуальне оновлення з 2018 року, коли вийшла четверта версія програми. Свіжий дизайн гармонійно поєднується зі стилем нової macOS Big Sur. Читатйте також: 🖥 Показали можливий дизайн нових iMac — додали нові кольори. За словами Олександра Пронського, Design Lead у CleanMyMac X, у новому дизайні оновили кольорову гаму та спростили елементи інтерфейсу, щоб користувачі легко могли зосереджуватися на поточних завданнях. Також він зазначив, що прозорість скляних іконок застосунку символізує простоту та зрозумілість продукту. А нові мікроанімації привертають увагу до важливого тільки у потрібний момент. Оновлення безкоштовне та доступне для версії CleanMyMac X на веб-сайті MacPaw та Setapp. Оновлення для CleanMyMac X на Mac App Store буде доступним пізніше. CleanMyMac X доступний на Mac App Store, веб-сайті MacPaw і сервісі Setapp: Mac App Store: річна підписка за $39.99 або одноразова покупка за $89.99. Ціни можуть відрізнятися в залежності від країни. Веб-сайт MacPaw: річна підписка за $39.95 або одноразова покупка за $89.95. Ціни можуть відрізнятися в залежності від країни. Setapp: місячна підписка за $9.99 в Setapp — сервісі, який надає доступ до більш ніж 200 програм для Mac. Для CleanMyMac X в Mac App Store та веб-сайті MacPaw доступна безкоштовна пробна версія.
Реклама 👇 Замовити

Оновлення CleanMyMac X

CleanMyMac X — це застосунок для очищення та оптимізації комп’ютерів Mac. Перша версія утиліти була створена у 2008 році, а у 2018 вийшла четверта версія продукту — CleanMyMac X. У 2020 році застосунок був доданий до Mac App Store та отримав престижну нагороду iF Design Award.

Застосунок отримує найбільше візуальне оновлення з 2018 року, коли вийшла четверта версія програми. Свіжий дизайн гармонійно поєднується зі стилем нової macOS Big Sur.

Оновлення CleanMyMac XОновлення CleanMyMac X

Читайте також: 🖥 Показали можливий дизайн нових iMac — додали нові кольори

За словами Олександра Пронського, Design Lead у CleanMyMac X, у новому дизайні оновили кольорову гаму та спростили елементи інтерфейсу, щоб користувачі легко могли зосереджуватися на поточних завданнях.

Також він зазначив, що прозорість скляних іконок застосунку символізує простоту та зрозумілість продукту. А нові мікроанімації привертають увагу до важливого тільки у потрібний момент.

Оновлення CleanMyMac XОновлення CleanMyMac X

Оновлення безкоштовне та доступне для версії CleanMyMac X на веб-сайті MacPaw та Setapp. Оновлення для CleanMyMac X на Mac App Store буде доступним пізніше. CleanMyMac X доступний на Mac App Store, веб-сайті MacPaw і сервісі Setapp:

  • Mac App Store: річна підписка за $39.99 або одноразова покупка за $89.99. Ціни можуть відрізнятися в залежності від країни.
  • Веб-сайт MacPaw: річна підписка за $39.95 або одноразова покупка за $89.95. Ціни можуть відрізнятися в залежності від країни.
  • Setapp: місячна підписка за $9.99 в Setapp — сервісі, який надає доступ до більш ніж 200 програм для Mac.

Оновлення CleanMyMac X

Для CleanMyMac X в Mac App Store та веб-сайті MacPaw доступна безкоштовна пробна версія.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: