fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 У польському музеї з’явився аудіогід українською мовою

🤓 U poľśkomu muzeї z'javyvsja audiogid ukraїnśkoju movoju
А з часом аудіогіди з'являться й в інших музеях країни.
A z časom audiogidy z'javljaťsja j v inšyh muzejah kraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аудіогід українською у Кракові. Цього місяця у Краківському музеї князів Чарторийських зявився аудіогід українською мовою Музеї князів Чарторийських — це один із найстаріших музеїв Польщі, який відкрили у 1878 році. Серед експонатів музею можна побачити твори європейського живопису XIII-XVIII сторіч, памятки європейського та ісламського декоративно-художнього мистецтва від середньовіччя до XIX сторіччя. Крім того, там ще є графіки стародавнього мистецтва та предметів військового призначення. Читатйте також: 🤔 В Україні зявляться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта. Музей князів Чорторийських належить Фонду князів Чорторийських, який заснував нащадок Великих князів Литовських, Жемантійських та Українських Адам Кароль Чорторийський. У світі вже частіше почали зявлятись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна чи у китайському музеї Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто.
Реклама 👇 Замовити

Аудіогід українською у Кракові

Цього місяця у Краківському музеї князів Чарторийських з’явився аудіогід українською мовою

Музеї князів Чарторийських — це один із найстаріших музеїв Польщі, який відкрили у 1878 році. Серед експонатів музею можна побачити твори європейського живопису XIII-XVIII сторіч, пам’ятки європейського та ісламського декоративно-художнього мистецтва від середньовіччя до XIX сторіччя. Крім того, там ще є графіки стародавнього мистецтва та предметів військового призначення.

Аудіогід українською у Кракові

Музеї князів Чарторийських у Кракові

Читайте також: 🤔 В Україні з’являться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта

Музей князів Чорторийських належить Фонду князів Чорторийських, який заснував нащадок Великих князів Литовських, Жемантійських та Українських Адам Кароль Чорторийський.

У світі вже частіше почали з’являтись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна🤓 У польському музеї з'явився аудіогід українською мовою 1🖼 У віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою чи у китайському музеї Ґуґун🤓 У польському музеї з'явився аудіогід українською мовою 2🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою, який також відомий як «Заборонене місто».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: