fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Tezos Ukraine проведе хакатон з розробки DeFi: як виграти $12 000

💰 Tezos Ukraine provede hakaton z rozrobky DeFi: jak vygraty $12 000
Онлайн-хакатон з розробки DeFi-продуктів для екосистеми Tezos пройде з 26 по 28 лютого. Заявки на участь у хакатоні приймають до 26.02.2021, 15:00 за Києвом.
Onlajn-hakaton z rozrobky DeFi-produktiv dlja ekosystemy Tezos projde z 26 po 28 ljutogo. Zajavky na učasť u hakatoni pryjmajuť do 26.02.2021, 15:00 za Kyjevom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Призовий фонд складе $25 000, а максимальний приз — $12 000. Учасники також зможуть податися на гранти від Tezos Foundation. Переможців познайомлять з ключовими організаціями в екосистемі: Tezos Foundation, TQ Tezos і Tezos Commons. Крім того, про призерів напишуть в соціальних мережах екосистеми з охопленням 130 000 підписників. Що таке Tezos. Tezos — безпечна платформа для запуску смарт-контрактів, децентралізованих застосунків і токенів. Платформа створена на принципах безпеки, відкритого програмного забезпечення та децентралізації. У 2020 році в Tezos Foundation виділили $56,4 млн на гранти. На розвиток екосистеми фінансових інструментів проєкт планує витратити $1 млрд за 10 років. За словами організаторів, хакатон потрібен, щоб створити більше корисних DeFi-продуктів для зростаючої екосистеми Tezos і залучити до спільноти талановитих розробників. Для цього учасникам пропонують реалізувати власну ідею і вибрати челендж. Напрямки проєктів для власних ідей. AMM Деривативи Пули ліквідності Синтетичні активи Забезпечені активи Фармінг доходу Приклади челенджів. Конектор між DEX (QuipuSwap, Dexter) і атомарними свопами (Atomex) Midas: арбітражні боти між Dexter і QuipuSwap MolochDAO: децентралізований фонд Реалізація GSN з пріоритетами для протоколу Atomex в Tezos Менторами на хакатоні будуть розробники на Tezos з Attic Lab, Baking Bad і Madfish Solutions, а також експерти з Мінцифри, ImpactUA, UAngel, DiscoveryNinja і Sportify.

Призовий фонд складе $25 000, а максимальний приз — $12 000. Учасники також зможуть податися на гранти від Tezos Foundation.

Переможців познайомлять з ключовими організаціями в екосистемі: Tezos Foundation, TQ Tezos і Tezos Commons. Крім того, про призерів напишуть в соціальних мережах екосистеми з охопленням 130 000 підписників.

Як взяти участь

Онлайн-хакатон #TezosDeFiHackathon з розробки DeFi — децентралізованих фінансових застосунків відбудеться з 26 по 28 лютого. Щоб взяти участь в хакатоні, заповніть невелику форму на сайті #TezosDeFiHackathon.

Заявки на участь у хакатоні приймають до 26.02.2021, 15:00 за Києвом.

Що таке Tezos

Tezos — безпечна платформа для запуску смарт-контрактів, децентралізованих застосунків і токенів. Платформа створена на принципах безпеки, відкритого програмного забезпечення та децентралізації.

У 2020 році в Tezos Foundation виділили $56,4 млн на гранти. На розвиток екосистеми фінансових інструментів проєкт планує витратити $1 млрд за 10 років.

Чому DeFi на Tezos

У 2020 році користувачі заблокували $15 000 000 000 в DeFi-застосунках. Це у 20 разів більше, ніж у 2019 році. Але багатьом платформам для запуску децентралізованих застосунків притаманні баги в смарт-контрактах.

У мережі Tezos стає більше безпечних DeFi-застосунків: кількість викликів смарт-контрактів у січні виросло в 135 разів у порівнянні з 2020 роком. А кількість активних користувачів, за даними Baking Bad, у середньому зростає на 7,80% в місяць. Всього в екосистемі зареєстровано 962 000 акаунтів з ненульовим балансом.

За словами організаторів, хакатон потрібен, щоб створити більше корисних DeFi-продуктів для зростаючої екосистеми Tezos і залучити до спільноти талановитих розробників. Для цього учасникам пропонують реалізувати власну ідею і вибрати челендж.

Напрямки проєктів для власних ідей

  1. AMM
  2. Деривативи
  3. Пули ліквідності
  4. Синтетичні активи
  5. Забезпечені активи
  6. Фармінг доходу
💰 Tezos Ukraine проведе хакатон з розробки DeFi: як виграти $12 000 1

Приклади челенджів

  • Конектор між DEX (QuipuSwap, Dexter) і атомарними свопами (Atomex)
  • Midas: арбітражні боти між Dexter і QuipuSwap
  • MolochDAO: децентралізований фонд
  • Реалізація GSN з пріоритетами для протоколу Atomex в Tezos

Менторами на хакатоні будуть розробники на Tezos з Attic Lab, Baking Bad і Madfish Solutions, а також експерти з Мінцифри, ImpactUA, UAngel, DiscoveryNinja і Sportify.

Як взяти участь

Онлайн-хакатон #TezosDeFiHackathon з розробки DeFi — децентралізованих фінансових застосунків відбудеться з 26 по 28 лютого. Щоб взяти участь в хакатоні, заповніть невелику форму на сайті #TezosDeFiHackathon.

Заявки на участь у хакатоні приймають до 26.02.2021, 15:00 за Києвом.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: хакатон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: