fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Біткоїн є дорожчим за кілограм золота

💰 Bitkoїn je dorožčym za kilogram zolota
Втім, різниця поміж капіталізаціями активів все ще велика.
Vtim, riznycja pomiž kapitalizacijamy aktyviv vse šče velyka.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Біткоїн VS золото. Нещодавно завдяки останньому ралі біткоїн перетнув ринкову капіталізацію у більш ніж 1 трильйон доларів. Згідно з даними Gold.org, загальний ринковий капітал дорогоцінного металу становить близько 10 трильйонів доларів. Однак навіть попри таку різницю біткоїн вважається активнішим методом інвестиції — волатильність криптовалюти може як позитивно, так і негативно вплинути на її вартість. Під час написання цієї новини золото торгується на рівні $1 800, а один токен біткоїна сягає трішки більше аніж $56 тисяч. Останній рекорд біткоїна сягнув понад $58 000 — чого цілком достатньо, аби придбати кілограм золота. Щоправда, біткоїн лише починає звертати увагу великих інвесторів як актив. З кожним днем все більше й більше компаній та установ інвестують у криптовалюту. Навіть найбільші навчальні заклади США, як виявилось, мають активи у біткоїні. Читатйте також: 🥰 Мем Nyan Cat продали на криптоаукціоні за 300 ETH. Інвестиції університетів у криптовалюту. Одразу декілька найбільших університетів США інвестували у провідну криптовалюту — Гарвард, Єль, університети Брауна та Мічигану й безліч інших навчальних закладів. Більшість крипторахунків були відкриті протягом 2020 року, однак є деякі, які зробили приблизно 18 місяців тому, себто, у середині 2019 року. Усі облікові записи навчальних закладів знайшли на біржі Coinbase. Університети мають власні фонди, які формуються з пожертвувань. Кошти використовують для фінансування навчальної та дослідницької діяльності. Ці ж кошти можуть зберігати в різних активах та навіть інвестувати — як це й трапилось з біткоїном. Як пояснив співзасновник BlockTower Capital Арі Пол, така практика є абсолютно нормальною, оскільки університети також можна розцінювати як інституційних інвесторів. За підрахунками Гарвард має найбільший фонд — він складає приблизно $40 мільярдів. Фонд Єлю оцінюють в більш ніж $30 мільярдів, університет Мічигану в $12,5 мільярдів, а університет Брауна — $4,7 мільярда. Щоправда, точно не відомо, скільки саме активів університети інвестували у криптовалюту.

Біткоїн VS золото

Нещодавно завдяки останньому ралі біткоїн перетнув ринкову капіталізацію у більш ніж 1 трильйон доларів. Згідно з даними Gold.org, загальний ринковий капітал дорогоцінного металу становить близько 10 трильйонів доларів.

Однак навіть попри таку різницю біткоїн вважається активнішим методом інвестиції — волатильність криптовалюти може як позитивно, так і негативно вплинути на її вартість.

Біткоїн VS золото

Фото unsplash.com

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Під час написання цієї новини золото торгується на рівні $1 800, а один токен біткоїна сягає трішки більше аніж $56 тисяч. Останній рекорд біткоїна сягнув понад $58 000 — чого цілком достатньо, аби придбати кілограм золота.

Щоправда, біткоїн лише починає звертати увагу великих інвесторів як актив. З кожним днем все більше й більше компаній та установ інвестують у криптовалюту. Навіть найбільші навчальні заклади США, як виявилось💰 Біткоїн є дорожчим за кілограм золота 1👨🏼‍🎓 Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн, мають активи у біткоїні.

Читайте також: 🥰 Мем Nyan Cat продали на криптоаукціоні за 300 ETH

Інвестиції університетів у криптовалюту

Одразу декілька найбільших університетів США інвестували у провідну криптовалюту — Гарвард, Єль, університети Брауна та Мічигану й безліч інших навчальних закладів. Більшість крипторахунків були відкриті протягом 2020 року, однак є деякі, які зробили приблизно 18 місяців тому, себто, у середині 2019 року.

Усі облікові записи навчальних закладів знайшли на біржі Coinbase. Університети мають власні фонди, які формуються з пожертвувань. Кошти використовують для фінансування навчальної та дослідницької діяльності.

Ці ж кошти можуть зберігати в різних активах та навіть інвестувати — як це й трапилось з біткоїном. Як пояснив співзасновник BlockTower Capital Арі Пол, така практика є абсолютно нормальною, оскільки університети також можна розцінювати як інституційних інвесторів.

За підрахунками Гарвард має найбільший фонд — він складає приблизно $40 мільярдів. Фонд Єлю оцінюють в більш ніж $30 мільярдів, університет Мічигану в $12,5 мільярдів, а університет Брауна — $4,7 мільярда. Щоправда, точно не відомо, скільки саме активів університети інвестували у криптовалюту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: