fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛒 «Сільпо» купує мережу супермаркетів «Фуршет»

🛒 «Siľpo» kupuje merežu supermarketiv «Furšet»
Антимонопольний комітет дозволив ТОВ «Сільпо-Фуд» придбати активи мережі супермаркетів «Фуршет».
Antymonopoľnyj komitet dozvolyv TOV «Siľpo-Fud» prydbaty aktyvy mereži supermarketiv «Furšet».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  АМКУ встановив, що сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року і 9 місяців 2020 роки не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 закону Про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє БізнесЦензор з посиланням на реліз Комітету. Також Комітет зясував, що товарні ринки у відповідних територіальних межах досить висококонкурентні, а учасники концентрації відчувають конкуренцію з боку інших учасників. ТОВ Сільпо-Фуд входить до складу Fozzy Group, яка належить Володимиру Костельману, Роману Чигирю та Олегу Сотнікову. Історія Фуршету. Перший супермаркет Фуршет був відкритий в 1998 році в Києві. У 2011 році на піку розвитку компанія нараховувала 108 магазинів. Станом на січень 2021 року залишилося 39 магазинів. Наприкінці січня Господарський суд Дніпропетровської області розпочав процедуру банкрутства ДП Рітейл Центр, яке володіє мережею супермаркетів Фуршет Ігоря Баленка. Раніше у 2019 році Баленко повідомив про оптимізацію Фуршет та закриття 11-12 магазинів через високі витрати на логістику. До кінця 2019 року компанія провела редизайн логотипу і оновила 11 магазинів.
Реклама 👇 Замовити

АМКУ встановив, що сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року і 9 місяців 2020 роки не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 закону «Про захист економічної конкуренції».

Про це повідомляє БізнесЦензор з посиланням на реліз Комітету.

Також Комітет з’ясував, що товарні ринки у відповідних територіальних межах досить висококонкурентні, а учасники концентрації відчувають конкуренцію з боку інших учасників.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

🛒 «Сільпо» купує мережу супермаркетів «Фуршет» 1

ТОВ «Сільпо-Фуд» входить до складу Fozzy Group, яка належить Володимиру Костельману, Роману Чигирю та Олегу Сотнікову.

Історія «Фуршету»

Перший супермаркет «Фуршет» був відкритий в 1998 році в Києві. У 2011 році на піку розвитку компанія нараховувала 108 магазинів. Станом на січень 2021 року залишилося 39 магазинів.

Наприкінці січня Господарський суд Дніпропетровської області розпочав процедуру банкрутства ДП «Рітейл Центр», яке володіє мережею супермаркетів «Фуршет» Ігоря Баленка.

🛒 «Сільпо» купує мережу супермаркетів «Фуршет» 2

Wikipedia

Раніше у 2019 році Баленко повідомив про оптимізацію «Фуршет» та закриття 11-12 магазинів через високі витрати на логістику. До кінця 2019 року компанія провела редизайн логотипу і оновила 11 магазинів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: